دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:سنجش کیفیت خدمات همراه بانک با استفاده از روش سروپرف ( مطالعه موردی : بانک صادرات ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:سنجش کیفیت خدمات همراه بانک با استفاده از روش سروپرف ( مطالعه موردی : بانک صادرات ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی بانکداری
 • سنجش کیفیت خدمات همراه بانک با استفاده از روش سروپرف ( مطالعه موردی : بانک صادرات )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  سنجش کیفیت خدمات همراه بانک با استفاده از روش سروپرف ( مطالعه موردی : بانک صادرات )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهرنوش مقدس زاده، سید محسن سید علی اکبر


  چکیده فارسی:

  رشد و توسعه از خدمات الکترونیکی در صنعت بانکداری دنیا و به ویژه در کشور ما اهمیت پیدا کرده است . این امر باعث شده تا رقابت شدیدی بین بانکها برای استفاده از این خدمات به وجود اید که هرکدام با ارائه خدمات بهتر سعی می کند مشتریان بیشتری به سمت خود جذب کند .پژوهش حاضر به بررسی وضعیت کیفیت خدمات همراه بانک بر اساس مدل سروپرف از دیدگاه مشتریان پرداخته است .پژوهش از نظر هدف کاربردی و با توجه به ماهیت مساله توصیفی و از شاخه پیمایشی می باشد .جامعه اماری کلیه مشتریان بانک صادرات در شهر تهران و نمونه اماری 400 نفر از این مشتریان ( با استفاده از جدول کهن مورگان) هستند . به منظور تعیین میزان پایایی این پرسشنامه از روش الفای کرونباخ که یک روش اماری است استفاده گردیده و مقدار الفا عدد 0.87 محاسبه شده است . در بررسی نتایج سروپرف مشاهده میگردد که در دو بعد قابلیت اعتماد و پاسخگویی رضایتمندی در حد متوسط و در سایر ابعاد رضایت بیش از متوسط است .
  کلمات کلیدی : کیفیت خدمات ، سروپرف ، بانکداری الکترونیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 387 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer