دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:سنجش کیفیت خدمات همراه بانک با استفاده از مدل سروکوال( مطالعه مورد : بانک صادرات ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • سنجش کیفیت خدمات همراه بانک با استفاده از مدل سروکوال( مطالعه مورد : بانک صادرات )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  سنجش کیفیت خدمات همراه بانک با استفاده از مدل سروکوال( مطالعه مورد : بانک صادرات )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهرنوش مقدس زاده، سید محسن سید علی اکبر


  چکیده فارسی:

  امروزه مشتری و رضایت وی حرف اول را در ارائه خدمات شرکت ها می زند و تمامی تلاش ها بر روی شناسایی نیازهای مشتری و افزایش رضایت اوست .با توجه به افزایش رقابت بین بانک ها رضایت مشتری در خدمات بانک ها اهمیت بیشتری دارد .خدمات همراه بانک یکی از خدمات جدید است که با گسترش استفاده از تلفن همراه همه گیر شده است . بنابراین تعیین رضایت مندی و بررسی شکاف بین انتظارات و ادراکات از اهمیت ویژه ای برخوردار است که به بررسی ان در مورد بانک صادرات پرداخته می گردد.این تحقیق از نظر هدف در زمره تحقیقات کاربردی قرار دارد و از نظر شیوه اجرا در زمره تحقیقات توصیفی پیمایشی می باشد .ابزار گرداوری اطلاعات پرسشنامه می باشد و نمونه اماری با توجه به نامحدود بودن جامعه اماری تعداد 400 نفر ( با استفاده از جدول کهن مورگان ) با استفاده از جدول نمونه گیری تصادفی می باشد .پایایی این پژوهش بر اساس الفای کرونباخ عدد 0.87 بدست امده است .بر اساس نتایج بدست امده از سروکوال بین تمامی ابعاد مدل ین انتظارات و ادراکات شکاف وجود دارد و این بدان معنی است که انتظارات مشتریان بیشتراز ادراکات انها از خدمات ارائه شده در بخش خدمات همراه بانک می باشد .
  کلمات کلیدی : کیفیت خدمات ، سروکوال ، بانکداری الکترونیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 478 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer