دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین یادگیری سازمانی و خلاقیت شغلی کارکنان ( مورد مطالعه: کسب کارهای کوچک و متوسط منطقه ویژه اقتصادی سیرجان) - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی رابطه بین یادگیری سازمانی و خلاقیت شغلی کارکنان ( مورد مطالعه: کسب کارهای کوچک و متوسط منطقه ویژه اقتصادی سیرجان)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه بین یادگیری سازمانی و خلاقیت شغلی کارکنان ( مورد مطالعه: کسب کارهای کوچک و متوسط منطقه ویژه اقتصادی سیرجان)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ، فاطمه شهابی نژاد ، مهدیه خوارزمی، جواد صادقی گوغری ، طاهره رضوی کاراموز ، الهام علوی ، اسداله علیرضایی


  چکیده فارسی:

  در محیط در حال تغییر امروزی سازمانها مجبور به یادگیری و وفق دادن خود با تغییرات می باشند تا بستر ساز خلاقیت و نواوری سازمانی شوند. لذا هدف این تحقیق بررسی رابطه بین یادگیری سازمانی با خلاقیت شغلی کارکنان در کسب و کارهای کوچک و متوسط منطقه ویژه اقتصادی سیرجان می باشد .این تحقیق به لحاظ هدف کاربردی و از نظر ماهیت و روش از نوع همبستگی می باشد .جامعه اماری تحقیق شامل همه کارکنان شرکت های کوچک و متوسط منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در سال 1396به تعداد 721 نفر بوده است .این این تعداد 251 نفر به شیوه ی طبقه ای تصادفی انتخاب شدند. ابزار گرداوری داده ها دو پرسشنامه استادارد بوده است . یافته های تحقیق حاکی از ان است که به طور کلی بین یادگیری سازمانی با خلاقیت شغلی کارکان رابطه معناداری وجود دارد . در خاتمه به منظور بهبود یادگیری سازمانی و ارتقای خلاقیت شغلی کارنان ، پیشنهاد های سازنده ای به مسئولین مربوطه ارائه گردیده است .
  کلمات کلیدی : یادگیری سازمانی ، خلاقیت شغلی کارکنان ، کسب و کارهای کوچک و متوسط منطقه ویژه اقتصادی سیرجان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 602 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer