دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:کارافرینی صادرات و عملکرد صادرات با تاکید بر نقش تعدیل گر روابط دولتی - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی کارآفرینی
 • کارافرینی صادرات و عملکرد صادرات با تاکید بر نقش تعدیل گر روابط دولتی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  کارافرینی صادرات و عملکرد صادرات با تاکید بر نقش تعدیل گر روابط دولتی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  وحید ثقینی ،سحر احمدیان


  چکیده فارسی:

  علی رغم اهمیت کارافرینی صادرات و روابط دولتی در توسعه صادرات ، در مطالعات گذشته توجه شایانی به این مهم نشده است .لذا این پژهش به بررسی عوامل موثر بر کارافرینی صادرات و تاثیر ان بر عملکرد صادرات با در نظر گرفتن نقش تعدیل گر روابط دولتی پرداخته است .تحقیق حاضر از لحاظ هدف کاربردی و از نظر ماهیت جزء پژوهش های توصیفی با روش پیمایشی می باشد .روش گرداوری اطلاعات پرسشنامه بوده است . جامعه اماری تحقیق شامل 150 نفراز مدیران شرکت های کوچک و متوسطی که در استان تهران صادرات انجام داده اند بوده است .برای تحلیل اماری در بخش امار استنباطی پژوهش کلیه تجزیه و تحلیل ها با استفاده از تکنیک معادلات ساختاری و روش حداقل مربعات جزیی با کمک نرم افزار Smart PLSانجام شده است .نتایج حاصل از پردازش داده ها نشان داد که تعهد صادرات مدیریتی ، تجزیه ، شدت رقابت و فاصله بازار بر کارافرینی صادرات تاثیر دارد . همچنین نتایج نشان داد که کارافرینی صادرات بر عملکرد صادرات تاثیر دارد . نتایج دیگر تحقیق اشکار کرد که روابط دولتی تاثیر کارافرینی صادرات بر عملکرد صادرات را تعدبل می کند.نتایج این تحقیق می تواند به ادبیات تحقیق کار افرینی صادرات اضافه شود و همین طور می تواند برای مدیران شرکت های کوچک ومتوسط جهت افزایش عملکرد صادرات استفاده قرار گیرد .
  کلمات کلیدی : ارتباطات دولتی ، شرکت های کوچک و متوسط ، کارافرینی صادرات ،عملکرد صادرات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 451 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer