دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:اصول مدیریت اسلامی و تفاوت ان با اصول مدیریت جهان افروز - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • اصول مدیریت اسلامی و تفاوت ان با اصول مدیریت جهان افروز

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  اصول مدیریت اسلامی و تفاوت ان با اصول مدیریت جهان افروز


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ابراهیم گرگانی


  چکیده فارسی:

  مدیریت اسلامی به معنای مدیریت در چارچوب مبانی و اصول اسلامی است .ان چه اصل مدیریت اسلامی را از دیگر انواع مدیریت ها جدا می کند .اصلاح روش ها و اهداف و در برخی مواقع تخطئه اهداف و روش هاست . اسلام اجازه نمی دهد که هر چیزی به عنوان هدف قرار گیرد مگر ان که در راستای اهداف و فلسفه افرینش هستی و انسان باشد .چنان که اجازه نمی دهد که هر روشی برای رسیدن حتی برای اهداف مقدس و انسانی به کار گرفته است .از این روست که هم در حوزه اهداف و هم روش ها ممکن است تفاوت های میان مدیریت اسلامی و غیر اسلامی پدید اید .در این مقاله با استفاده منابع کتابخانه ای و اسنادی ابتدا به تعریف اصول مدیریا سلامی پرداخته می شود سپس با شمردن اختلافات میان مدیریت اسلامی و مدیریت امروزی ، مبادرت به تدوین الگوی مدیریت اسلامی خواهد شد .
  کلمات کلیدی : مدیریت ،مدیریت اسلامی ، مدیریت امروزی ، الگوی مدیریت اسلامی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 315 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer