دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تبیین تمایل به ترک خدمت با تاکید بر تداخل و تناسب کار و زندگی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تبیین تمایل به ترک خدمت با تاکید بر تداخل و تناسب کار و زندگی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • تبیین تمایل به ترک خدمت با تاکید بر تداخل و تناسب کار و زندگی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تبیین تمایل به ترک خدمت با تاکید بر تداخل و تناسب کار و زندگی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  شهره کریمی ،فرزین فرحبد


  چکیده فارسی:

  هدف اصلی تحقیق حاضر پاسخ به این سوال کلیدی است که ایا تداخل و تناسب کار و زندگی می توانند از طریق فرسودگی شغلی با تمایل کارکنان به ترک خدمت رابطه داشته باشد ؟ این تحقیق به لحاظ روش از نوع توصیفی است . جامعه اماری تحقیق حاضر متشکر از کارکنان سازمان تامین اجتماعی استان گیلان به تعداد 750 نفر است که بر اساسی فرمول کوکران 223 نفر از انان به روش در دسترس مورد بررسی قرار گرفتند . ابزار گرداوری داده های تحقیق حاضر پرسشنامه بوده که از نظر روایی و پایایی مورد تایید می باشد .برای تحلیل داده ها از روش مدل سازی معادلات ساختاری و نرم افزار spss20 و smartpls2استفاده گردید نتایج تحقیق نشان داد تداخل و تناسب کار و زندگی بر از طریق فرسودگی شغلی با تمایل ترک خدمت ارتباط دارد .بنابراین مدیران این سازمان می توانند با کاهش تداخل کار و زندگی و فرسودگی شغلی ، همچنین افزایش تناسب کار و زندگی ، تمایل کارکنان به ترک خدمت کاهش می دهند .
  کلمات کلیدی : تمایل به ترک خدمت ، فرسودگی شغلی ، تناسب کار و زندگی ، تداخل کار و زندگی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 388 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer