دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مطالعه ای بر تاثیر ابعاد انگیزش شغلی بر بالندگی سازمانی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مطالعه ای بر تاثیر ابعاد انگیزش شغلی بر بالندگی سازمانی - 1396
روز مهندس

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • مطالعه ای بر تاثیر ابعاد انگیزش شغلی بر بالندگی سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مطالعه ای بر تاثیر ابعاد انگیزش شغلی بر بالندگی سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  پژمان بهزاد پور ، سلمان ستوده نیا


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر با هدف تعیین رابطه بین انگیزش سازمانی با بالندگی سازمانی بر اثر نظرات کارکنان دانشگاه ازاد بندر عباس تدوین شده است . این پژوهش از نوع توصیفی – همبستگی بوده که جامعه اماری انرا 245 نفر از کارکنان و اساتید دانشگاه ازاد بندر عباس در سال 1396 تشکیل می دهند . روش نمونه گیری در این تحقیق تصادفی ساده بوده که با استفاده از فرمول کوکران نمونه ای شامل 150 نفر انتخاب شده اند .ابزار اصلی گرداوری اصلی گرداوری اطلاعات پرسشنامه می باشد که بر این اساس از پرسشنامه انگیزش هاکمن و اولدهام و پرسشنامه بالندگی سازمانی اسپایذر استفاده گردیده است .نتایج الفای کرونباخ ضرایب پایایی برای پرسشنامه انگیزش شغلی و پرسشنامه بالندگی سازمانی را به ترتیب 0/86 و 0/79 نشان می دهد .تحلیل داده ها نیز با بهره گیری از ضریب همبستگی پیرسون انجام شده است که نتایج ان حاکی از این امر است که بین انگیزش شغلی و بالندگی سازمانی رابطه مثبت و معناداری وجود داشته است .همچنین انگیزش شغلی پیش بینی کننده بالندگی سازمانی می باشد .و بر اساس عوامل انگیزش شغلی می توان بالندگی سازمانی را افزایش داد .
  کلمات کلیدی : انگیزش شغلی ، بالندگی سازمانی ، غنی سازی شغلی ، توانمند سازی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 953 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer