دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین جهت گیری استراتژیک و بازار یابی کارافرینانه - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین جهت گیری استراتژیک و بازار یابی کارافرینانه - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • بررسی رابطه بین جهت گیری استراتژیک و بازار یابی کارافرینانه

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه بین جهت گیری استراتژیک و بازار یابی کارافرینانه


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  علی اصغری


  چکیده فارسی:

  هدف از انجام این پژوهش بررسی رابطه جهت گیری استراتژیک و بازار یابی کارافرینانه در شعب بیمه ایران استان کردستان است .به این منظور کارکنان شرکت مذکور به عنوان جامعه اماری لحاظ و طبق جدول مورگان 80 نفر انان مورد بررسی قرار گرفتند. روش انجام پژوهش توصیفی و از نوع همبستگی است . مطالعه از نظرهدف کاربردی و به لحاظ شیوه ی گرداوری داده ها پیمایشی و از نظر زمانی تک مقطعی است . بر این اساس جهت سنجش متغیرهای پژوهش از پرسشنامه های معتبری استفاده شد که همگی بر اساس طیف لیکرت هستند . پایایی پرسشنامه ها به روش الفای کرونباخ برای متغیرهای اشاره شده بیشتر از 7/0 محاسبه شد .روایی ازمون نیز با روش اعتبار محتوا توسط صاحبنظران تایید شد .یافته های نهایی پژوهش حاکی از وجود ارتباط مستقیم و معنی دار بین جهت گیری استراتژیک و بازار یابی کارافرینانه در شرکت مورد مطالعه است . همچنین از میان ابعاد جهت گیری استراتژیک ، رقیب گرایی بیشترین همبستگی را با بازار یابی کارافرینانه داشت .
  کلمات کلیدی : استراتژی ، جهت گیری استراتژیک ، بازار یابی ، بازار یابی کار افرینانه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 24
  حجم فایل: 781 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer