دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:چگونگی تعاملات رقبا در میزان صادرات محصولات رقابتی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:چگونگی تعاملات رقبا در میزان صادرات محصولات رقابتی - 1396
روز مهندس

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • چگونگی تعاملات رقبا در میزان صادرات محصولات رقابتی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  چگونگی تعاملات رقبا در میزان صادرات محصولات رقابتی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فاطمه رضایی ، سید غلام رضا جلالی نائینی


  چکیده فارسی:

  این مقاله پس از ارائه نقش صادرات به عنوان یک فرصت در توسعه اقتصادی یک کشور موضوع رقابت صادراتی و چگونگی تعاملات رقبا را با استفاده از مدل جاذبه بررسی و تحلیل می کند .مدل جاذبه نیز با استفاده از داده های بین المللی سالانه 2001 تا 2013با روش داده های ترکیبی براورد شد تا ضمن در نظر گرفتن عواملی چون هزینه حمل ونقل و عوامل اقتصادی به میزان صادرات کشورها بپردازد .در نهایت پس از جست و خیزهای فراوان در تعیین مطالعه موردی متناسب با شرایط مسئله محصول پسته انتخاب شد .با بهره گیری از مدل مذکور به مدلسازی تعاملات دو کشور ایران و امریکا بر صادرات پسته پرداخته و در نهایت با تبیین تابع صادرات به پیش بینی میزان صادرات برای دو کشور مذکور در سال 2018 پرداخته شد .نتایج بدست امده نشان می دهند میزان صادرات هر دو کشور صعودی می باشد با این تفاوت که نرخ میزان صادرات ایران نزولی و امریکا صعودی است و می تواند گویای تنزل جایگاه ایران از مقام نخست در صادرات پسته جهان در سالهای آتی باشد . ایران باید با فرا گرفتن استراتژی های بازار یابی مانند تبلیغات ، ارتقا کیفیت و نیز رعایت استانداردهای سلامت غذایی به حفظ جایگاه خویش بپردازد .
  کلمات کلیدی : صادرات ، مدل جاذبه ، داده های ترکیبی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 716 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer