دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی عوامل حیاتی موفقیت اجرای چارچوب کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی عوامل حیاتی موفقیت اجرای چارچوب کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات - 1396
روز مهندس

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی فناوری اطلاعات
 • بررسی عوامل حیاتی موفقیت اجرای چارچوب کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی عوامل حیاتی موفقیت اجرای چارچوب کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید مرتضی هاشمی ، سهیلا سردار


  چکیده فارسی:

  امروزه تعداد زیادی از سازمانها جهت بهبود فرایندهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات خود از کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات(ITIL) استفاده می نمایند که در بر گیرنده تجارب موفق در زمینه پیاده سازی مدیریت خدمات فناوری اطلاعات می باشد .اگر چه بسیاری از سازمانها به استقرار و استفاده از کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات روی اورده اند .اما مشاهده شده شرکت هایی وجود دارند که در پیاده سازی ان موفق نبوده اند .هدف این پژوهش شناسایی عوامل حیاتی موفقیت در اجرای نسخه سوم کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات در بانک انصار میباشد . بدین منظور با مرور پژوهش های گذشته 24 عامل حیاتی موفقیت شناسایی گردید . در این پژوهش با استفاده از تحلیل عاملی اکتشافی به شناسایی و دسته بندی عوامل پرداخته شده است .همچنین جامعه اماری ما در این تحقیق 101 نفر از مدیران و کارکنان درگیر در اجرای نسخه سوم کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات در بانک انصار هستند .بر مبنای نتایج حاصل از ازمون فریدمن به کمک نرم افزار spss رتبه بندی عوامل به این ترتیب : 1 – سازمانی ، 2 – انسانی ، 3- مدیریت پروژه ، 4 – مدیریتی ، 5- فرایندی بوده که به عوان اصلی ترین گروه های عوامل حیاتیموفقیت در اجرای نسخه سوم کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات این بانک شناسایی شده اند .
  کلمات کلیدی :مدیریت خدمات فناوری اطلاعات(ITSM) ، چارچوب های مدیریت خدمات فناوری اطلاعات ، کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات (ITIL)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 271 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer