دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:موازنه زمان هزینه مساله زمان بندی پروژه با منابع محدود با استفاده از الگوریتم ژنتیک - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی الگوریتم ژنتیک
 • موازنه زمان هزینه مساله زمان بندی پروژه با منابع محدود با استفاده از الگوریتم ژنتیک

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  موازنه زمان هزینه مساله زمان بندی پروژه با منابع محدود با استفاده از الگوریتم ژنتیک


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  زینب نامدار نیا فرد ، علی رحیمی فرد


  چکیده فارسی:

  امروزه لزوم برنامه ریزی مناسب به منظور براورد صحیح از زمان و هزینه انجام پروژه و میزان منابع مورد نیاز دریک پروژه که تاثیر مستقیم بر اجرا اداره و بهره برداری مناسب از پروژه هایی همانند احداث و ساختمان دارند ، روشن است . در مجموع ، مدیریت و برنامه ریزی فعالیتها و منابع مورد نیاز در یک پروژه نیازمند انجام تحلیل های مختلفی است که یکی از انها مدلسازی و پیش بینی هزینه و زمان انجام پروژه است .رسیدن به این هدف کمک قابل توجهی به مدیریت بهینه پروژه و تصمیم گیری در شرایط خاص می کند .در این تحقیق ر این پروژه 13 فعالیت برای انجام در نظر گرفته شد که ترتیب پیش نیازی فعالیتها هم در نظر گرفته شد .همچنین 4 منبع در نظر گرفته شد . هدف از این پروژه بهینه سازی زمان و همچنین هزینه انجام فعالیتها با توجه به محدودیت موجود منابع می باشد . برای جواب مساله زمانبندی پروژه دو پارامتر زمان و هزینه پروژه برای بهینه سازی در نظر گرفته شد الگوریتم ژنتیک برای مساله مطرح شده سه جواب ارائه کرده است .
  کلمات کلیدی : زمان ، هزینه ، الگوریتم ژنتیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 388 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
الگوریتم-ژنتیک
موضوعات
footer