دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر فناوری کلان داده در سیستم های بازار یابی و تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • تاثیر فناوری کلان داده در سیستم های بازار یابی و تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر فناوری کلان داده در سیستم های بازار یابی و تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سپیده اقایی ، سبحان اسماعیلی


  چکیده فارسی:

  امروزه پیشرفت تکنولوژی و گسترش نفوذ اینترنت اشیاء به بازاریان اجازه می دهد تا اطلاعات غنی ای از مصرف کنندگان را با حجم ، تنوع و با سرعت بیشتری در اختیار داشته باشند .فراهم بودن امکانی در جهت نگهداری و استفاده از این حجم متنوع از اطلاعات که با سرعت در حال تغییر و افزایش می باشد بازاریان را قادر می سازد تا شکاف های ناخوشایند موجود در رفتار مصرف کنندگان را درک و در جهت اصلاح ان حرکت نمایند .در این میان کلان داده به عنوان یک فناوری جدید به عنوان یک مهم خود را به عنوان ابزاری در جهت نگهداری و مدیریت این نوع داده مطرح می کند .در این مقاله با توجه به اهمیت این مهم به بررسی فناوری کلان داده پرداخته و تاثیراتی را که این فناوری می تواند در تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده و بهبود سیستم های بازار یابی داشته باشد را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهیم .
  کلمات کلیدی : سیستم های بازاریابی ، بازار یابی تعاملی هوشمند ، کلان داده ، تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 300 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer