دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناخت رابطه بین مدیریت تجربه مشتری با وفاداری مشتریان شعب بانک رفاه در شهرستان جیرفت - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • شناخت رابطه بین مدیریت تجربه مشتری با وفاداری مشتریان شعب بانک رفاه در شهرستان جیرفت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شناخت رابطه بین مدیریت تجربه مشتری با وفاداری مشتریان شعب بانک رفاه در شهرستان جیرفت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مسعود شاهرخی کهنوج ، دکتر نوید فاتحی راد


  چکیده فارسی:

  هدف این پژوهش شناخت رابطه بین مدیریت تجربه مشتری با وفاداری مشتریان شعب بانک رفاه در شهرستان جیرفت در سال 1396 بوده است . مطالعه حاضر با استفاده از مطالعات توصیفی و روش همبستگی در یک جامعه اماری 60145 نفری 384 نفر از انها با استفاده از جدول کرجسی و مورگان و به طور تصادفی ساده انتخاب گردیدند .انجتم شد . جمع اوری اطلاعات از دو پرسشنامه صورت گرفته که روایی پرسشنانه مدیریت تجربه مشتری با ضریب 93/0 و وفاداری مشتری با ضریب 94/0 مورد تایید است . پایایی پرسشنامه ها نیز از روش الفای کرونباخ برای پرسشنانه مدیریت تجربه مشتری 88/0 و برای پرسشنامه وفاداری مشتری 92/0 بدست امد .جهت بررسی فرضیه های تحقیق از ازمون پیرسون و رگرسیون چندگانه و نرم افزارSPSS استفاده شد .نتایج حاصل از تحقیق نشان داد که بین بخش و ظیفه ای مکانیکی و انسانی مدیریت تجربه مشتری و وفاداری مشتریان رابطه مستقیم و معنی داری وجود دارد .در نهایت پیشنهادهایی بر مبنای نتایج تحقیق ارائه گردید .
  کلمات کلیدی : مدیریت تجربه مشتری ، وفاداری مشتریان ،شعب بانک رفاه ،شهر جیرفت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 384 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer