دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین رهبری تحول افرین بر عملکرد سازمانی با میانجی گری عوامل سازمانی (مورد کاوی : شعب بانک تجارت استان گلستان) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین رهبری تحول افرین بر عملکرد سازمانی با میانجی گری عوامل سازمانی (مورد کاوی : شعب بانک تجارت استان گلستان) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی رابطه بین رهبری تحول افرین بر عملکرد سازمانی با میانجی گری عوامل سازمانی (مورد کاوی : شعب بانک تجارت استان گلستان)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه بین رهبری تحول افرین بر عملکرد سازمانی با میانجی گری عوامل سازمانی (مورد کاوی : شعب بانک تجارت استان گلستان)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  عباس مالی ،دکتتر محمد رضا ریحانی


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی رابطه بین رهبری تحول افرین بر عملکرد سازمانی با میانجی گری عوامل سازمانی در شعب بانک تجارت استان گلستان پرداخته است .در جهت تحقیق این هدف شش هدف مورد مطالعه قرار گرفت . روش تحقیق با توجه به ماهیت موضوع از نظر هدف کاربردی و از نظر روش توصیفی واز نوع پیمایشی و همبستگی بوده و برای جمع اوری اطلاعات از پرسشنامه استاندارد استفاده شده است . برای شناخت میزان اعتبار ابزار سنجش از تکنیک اعتبار صوری و برای تعیین پایایی ابزار از تکنیک ضریب الفای کرونباخ استفاده شده است .جامعه اماری این تحقیق شامل مدیران و معاونان و کارکنان شعب بانک تجارت استان گلستان به تعداد 320 نفر بوده اند . برای تعیین حجم نمونه از جدول مورگان استفاده شده و بر مبنای محاسبات انجام گرفته ،حجم نمونه نهایی این تحقیق 175 نفر براورد گردیده است .برای انتخاب نمونه ها از روش نمونه گیری تصادفی طبقه ای استفاده شده است .در تحقیق حاضر از معادلات ساختاری لیزرل جهت تجزیه و تحلیل داده ها و ازمون فرضیه ها استفاده شد . نتایج و یافته های تحقیق بیانگر این است که بین رهبری تحول افرین بر عملکرد سازمانی با میانجی گری عوامل سازمانی در شعب بانک تجارت استان گلستان رابطه معنا دار وجود دارد ومی توان ادعا نمود که رهبری تحول افرین بر عملکردسازمانی هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم با عوامل سازمانی در شعب بانک تجارت استان گلستان رابطه مثبت و معنادار دارد .
  کلمات کلیدی : رهبری ، تحول افرین ، عملکرد سازمانی ، عوامل سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 509 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer