دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:استفاده از تحلیل سلسله مراتبی برای تصمیم گیری در روند مدیریت پروژه مسکن مهر کرمانشاه - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • استفاده از تحلیل سلسله مراتبی برای تصمیم گیری در روند مدیریت پروژه مسکن مهر کرمانشاه

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  استفاده از تحلیل سلسله مراتبی برای تصمیم گیری در روند مدیریت پروژه مسکن مهر کرمانشاه


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد یاری وند ،معراج السادات ملکوتی


  چکیده فارسی:

  یکی از چالشهای عمده در پروژه های ساخت تغییرات در پروژه میباشد .تغییرات در پروژه های ساخت و ساز بسیار متعارف است و معمولا در هر مرحله از پروژه به علل مختلفی اتفاق می افتد .و اثرات قابل توجهی نیز دارند .در این تحقیق 3 گزینه تعلیق پروژه رفع مشکلات فاز اول و شروع فازهای بعدی برای تغییر پروژه 5000 واحدی مسکن مهر در کرمانشاه بر نظرخبرگان تعیین با استفاده روش تحلیل سلسه مراتبی با 4 معیار تامین بودجه ، کیفیت کافی ، وضعیت اقتصادی و مکان وزن ها محاسبه شد .نتایج حاصل نشان می دهد ترتیب اولویت تغییر پروژه به صورت رفع مشکلات فاز اول ، تعلیق پروژه و شروع فازهای بعدی است .
  کلمات کلیدی : تغییر پروژه ، تحلیل سلسله مراتبی ،پروژه 5000 واحدی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 6
  حجم فایل: 313 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer