دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی برنده در یک مزایده ترکیبی با استفاده از الگوریتم هیبرید شبیه سازی تبرید - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی الگوریتم ها
 • شناسایی برنده در یک مزایده ترکیبی با استفاده از الگوریتم هیبرید شبیه سازی تبرید

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شناسایی برنده در یک مزایده ترکیبی با استفاده از الگوریتم هیبرید شبیه سازی تبرید


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مینا ابراهیمی ارجستان ، مجتبی عرب مومنی ،محمد یاری وند


  چکیده فارسی:

  مزایده ترکیبی مکانیزمی برای تخصیص کالاها به صورت ترکیبی در یک مزایده است و زمانی که مجموعه ای از کالاها با هم برای خریداران دارای ارزش می باشد و در اختیار داشتن کالاها به صورت جداگانه مورد نظر نمی باشد بسیار کارا می باشد .در این مطالعه الگوریتم فراابتکاری شبیه سازی تبرید برای شناسایی برنده در مزایده ترکیبی ارائه می شود که نخست با استفاده از روشی ابتکاری مبتنی بر ساختار توپولژیک مساله ، مبادرت به کاهش فضای حل مساله می کند و سپس با استفاده از الگوریتم شبیه سازی تبرید جواب نهایی مساله را استخراج می کند . نتایج این مطالعه نشان می دهد که الگوریتم پیشنهادی نسبت به روش های دقیق توسعه داده شده در مسله پیش رو در زمان کمتری به استخراج جواب نهایی مساله می پردازد و کیفیت راه حل بدست امده در مقایسه با الگوریتم های دقیق از دقت مناسبی بر خوردار است .
  کلمات کلیدی : مزایده ترکیبی ،شناسایی برنده ، الگوریتم های ابتکاری ، الگوریتم های فرا ابتکاری شبیه سازی تبرید


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 356 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
الگوریتم-ها
موضوعات
footer