دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:اجتماع یابی با استفاده از تبدیل شبکه های بی وزن به وزن دار و الگوریتم DBSCAN - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی الگوریتم ها
 • اجتماع یابی با استفاده از تبدیل شبکه های بی وزن به وزن دار و الگوریتم DBSCAN

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  اجتماع یابی با استفاده از تبدیل شبکه های بی وزن به وزن دار و الگوریتم DBSCAN


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد حبیبی، علی قربانیان ، سعید ارامش


  چکیده فارسی:

  اجتماع دارای مفاهیم متععدی است .اجتماع در یک شبکه به مجموعه از گره ها گفته می شود که تعداد یال هایی که این گره ها را به هم وصل کرده بسیار بیشتر از تعداد یال هایی است که این گره ها را به سایر گره های شبکه وصل کرده است . در اجتماع یابی شناختن گره هایی که بیشترین ارتباط را با یکدیگر را دارند بسیار اهمیت دارد .از بین روشهای متفاوتی که برای اجتماع یابی شبکه های پیچیده قابل استفاده است .الگوریتم خوشه بندی فضای مبتنی بر چگالی با نویز (DBSCAN)به دلیل اینکه قابلیت شناسایی نقاط نویز را دارد استفاده کرده و نقاط نویز شبکه های پیچیده مشخص می گردد .درگام اول با استفاده از سه معیار معرفی شده به تبدیل شبکه های بی وزن به وزن دار انجام کرده ایم. برای اجتماع یابی توسط الگوریتم مدکور سه شبکه پیچیده توسط شامل شبکه های باشگاه کاراته (Zhachary) ، باشگاه فوتبال و کتاب های سیاسی امریکا انتخاب شده و توسط این الگوریتم مورد تست قرار گرفت.بدین منظور از نتایج ماتریس اوزان مربوط به این شبکه ها استفاده شد وتعداد اجتماعات گره های نویز و تعداد انها برای هر کدام جداگانه مشخص گردید .
  کلمات کلیدی : اجتماع یابی ، الگوریتمDBSCAN ،شبکه باشگاه کاراته ، شبکه باشگاه فوتبال ، شبکه کتاب های سیاسی، نقاط نویز


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 631 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
الگوریتم-ها
موضوعات
footer