دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:محاسبات ابری، تحلیل امنیت و راههای افزایش امنیت در فضای محاسبات ابری - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:محاسبات ابری، تحلیل امنیت و راههای افزایش امنیت در فضای محاسبات ابری - 1394
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی محاسبات ابری
 • محاسبات ابری، تحلیل امنیت و راههای افزایش امنیت در فضای محاسبات ابری

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  محاسبات ابری، تحلیل امنیت و راههای افزایش امنیت در فضای محاسبات ابری


  منبع:

  دومین همایش ملی پژوهش های مهندسی رایانه و اولین کارگاه تخصصی بین المللی هوش مصنوعی و رباتیک


  نویسنده:

  مریم حسینی 1 ، رضا غلامرضایی 2


  چکیده فارسی:

  در چند سال گذشته، رايانش ابري رشد زيادي داشته است و به يکي از بخشهاي به سرعت در حال رشد صنعتIT تبديل شده که هدف نیاز به افزايش ذخیره سازي را برآورده ميسازد. اما سوالي که مطرح ميشود اين است که آيا داده هاي ذخیره شده با شخص ثالث امن هستند يا نه ؟ با توجه به اين پرسش، مسئله امنیت در فضاي محاسبات ابري را دراين مقاله تحلیل مي نمايیم . هدف اساسي مديريت امنیتي، اطمینان از اين مسئله است که امنیت اطلاعات کافي مي باشد و امنیت اطلاعاتي به نوبه ي خود، محافظت از دارايي هاي اطلاعاتي در برابر ريسک هاست و بنابراين ارزشهاي آنها براي سازمان حفظ و نگهداري مي شود. اين مسئله معمولاً از نظر محرمانه بودن، يکپارچگي، در دسترس بودن همراه با خواص مرتبط و مسئولیت پذيري و قابلیت اطمینان بیان میشود. و همچنین در اين مقاله مفهوم رايانش ابري، ويژگي ها، انواع ابر و همچنین مسائل مختلف امنیتي مواجه در محاسبات ابري و محرمانگي، استفاده از ماشین مجازي و امنیت يکپارچه بین ابرها را به عنوان راههاي افزايش امنیت در فضاي محاسبات ابري را معرفي خواهیم کرد.
  کلمات کلیدی: محاسبات ابري، امنیت، تهديد، سرويس، مديريت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 474 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محاسبات-ابری
موضوعات
footer