دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:یک روش خوشه بندی برای شبکه های حسگر بیسیم - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:یک روش خوشه بندی برای شبکه های حسگر بیسیم - 1394
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های بی سیم
 • یک روش خوشه بندی برای شبکه های حسگر بیسیم

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  یک روش خوشه بندی برای شبکه های حسگر بیسیم


  منبع:

  دومین همایش ملی پژوهش های مهندسی رایانه و اولین کارگاه تخصصی بین المللی هوش مصنوعی و رباتیک


  نویسنده:

  ² علی یار احمدی ،¹ سحر کرمی


  چکیده فارسی:

  الگوریتم های خوشه بندی در حوزه های متنوعی به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند تا مجموعه ای از المان ها را به چندین زیرمجموعه تقسیم بندی کنند، که هر گروه از المان های زیرمجموعه (یا "خوشه") شیاهت هایی را با هم به اشتراک می گذارند. این الگوریتم ها به خصوص در شبکه های حسگر بیسیم( WSNs)کاربرد دارند، که در آن اجازه تجمع داده و کاهش مصرف انرژی می دهند. با تشکیل خوشه ها و انتخاب سرخوشه های مسئول حمل و نقل بسته های اطلاعاتی خود، دستگاه های کوچکی کهWSNs را تشکیل می دهند نیازی نیست که مستقیماً به ایستگاه پایه(BS) شبکه برسند. آنها انرژی را در اختیار می گذارند و می توانند منجر به ایجاد زمان بیشتر هنگام اندازه گیری کارها شوند، تا مثلاً آتش جنگل یا آلودگی آب را تشخیص دهند. در این مقاله، ما یک الگوریتم خوشه بندی جدید و عمومی، بر مبنای قابلیت دسته بندی و خواص اولترامتریک برای یک WSNمعرفی می کنیم. هدف ما بدست آوردن خوشه ایی با پیچیدگی محاسباتی پایین، اما با ساختار بهینه از نظر مصرف انرژی است.
  واژه های کلیدی: خوشه بندی ، WSNS،الگوریتم ،خوشه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 477 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer