دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:پیش بینی مخاطرات سایبری با استفاده از منطق فازی - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:پیش بینی مخاطرات سایبری با استفاده از منطق فازی - 1394
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی منطق فازی
 • پیش بینی مخاطرات سایبری با استفاده از منطق فازی

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  پیش بینی مخاطرات سایبری با استفاده از منطق فازی


  منبع:

  دومین همایش ملی پژوهش های مهندسی رایانه و اولین کارگاه تخصصی بین المللی هوش مصنوعی و رباتیک


  نویسنده:

  مهدی حقشناسی 1، علیمحمد لطیف 2، ابوالفضل گندمی


  چکیده فارسی:

  با پیشرفت فضای تبادل اطلاعات و وابستگی شدید جوامع به صنعت، باید مسائل امنیتی و حفاظتی مورد توجه ویژه قرار گیرند. افزایش روزافزون ضریب نفوذ خدمات فناوری و اطلاعات و همچنین وابستگی زیاد امور جاری مردم به این خدمت، موجب پیدایش عنصری با نام امنیت اطلاعات شده است که این نیز برآمده از پیدایش نسل جدیدی از تهدیدات به نام مخاطرات امنیتی سایبری است. برای رویارویی با تهدیدات روبه رشد در فضای سایبر، در دست داشتن مدلهای پیشگویی برای حدس و پیش بینی وقوع مخاطرات سایبری، امری ضروری میباشد؛ در این راستا در پژوهش ارائه شده، امنیت هر سامانه بر اساس بهره وری و دیگر مقادیر وابسته به این عنصر در منطق فازی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و خروجی این ارزیابی، پیش بینی وقوع یک نابه سامانی امنیتی در راستای ارتقاء سطح امنیت اطلاعات در سامانه های مبتنی بر فناوری اطلاعات است.
  واژه های كلیدی: منطق فازی، بهره وری، امنیت اطلاعات، ارزیابی مخاطرات امنیتی، تهدیدات سایبری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 456 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
منطق-فازی
موضوعات
footer