دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:رویکرد پویای محاسبه اعتماد در مسیریابی شبکه های اقتضایی متحرک - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:رویکرد پویای محاسبه اعتماد در مسیریابی شبکه های اقتضایی متحرک - 1394
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های ادهاک
 • رویکرد پویای محاسبه اعتماد در مسیریابی شبکه های اقتضایی متحرک

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  رویکرد پویای محاسبه اعتماد در مسیریابی شبکه های اقتضایی متحرک


  منبع:

  دومین همایش ملی پژوهش های مهندسی رایانه و اولین کارگاه تخصصی بین المللی هوش مصنوعی و رباتیک


  نویسنده:

  محمدحسین همایی* 1، عبادالله زهره وند 2، مهدی امیری نسب


  چکیده فارسی:

  وجود ویژگیهای منحصربه فرد شبکه های اقتضایی بیسیم چون سهولت استفاده، مقیاس پذیری و پشتیبانی کاربردهای مختلف سیستمی از این دسته از شبکهها موجب پیشرفت های زیادی در این حوزه شده است. از طرفی استفاده از رسانه بی سیم خود درگیر چالشهای بیشماری است که یکی از مهمترین این مسائل تأمین امنیت ارتباط این شبکه است. لذا به دلیل عدم وجود یک سیستم کنترل کننده امنیت مرکزی، این شبکه ها در مقابل انواع حملات فعال و غیرفعال در شبکه آسیب پذیرند. استفاده از روشهای پیچیده رمزنگاری و مکانیسم های امنیتی پیچیده ممکن است در برابر حملات ذکرشده کارایی داشته باشند، اما در سیستمهای توزیع شده با محدودیتهایی روبه رو هستیم که ما را به سوی مکانیسم های کم هزینه، کارا و توزیع شده سوق میدهند. در این مقاله یک رویکرد مبتنی بر اعتماد پیشنهادشده است که با بهره گیری از منطق فازی و محاسبه اعتماد گره با سه پارامتر نسبت تغییر رفتار گره متخاصم بین حالات خوب یا بد، تأخیر انتها به انتها و نسبت اختلاف زمانی تا آخرین زمان تراکنش گره اقدام مینماید. نتایج شبیه سازی کارایی روش پیشنهادی را نسبت به الگوریتم های مشابه در بهبود پارامترهای مسیریابی روشن ساخته است.
  واژه های کلیدی: شبکه های اقتضایی بیسیم، اعتماد، حملات شبکه، رویکرد فازی، آتوماتای یادگیر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 590 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-ادهاک
موضوعات
footer