دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:امنیت شبکه های حسگر بیسیم توسط سیستم های اعتماد و اعتبار - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:امنیت شبکه های حسگر بیسیم توسط سیستم های اعتماد و اعتبار - 1394
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های بی سیم
 • امنیت شبکه های حسگر بیسیم توسط سیستم های اعتماد و اعتبار

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  امنیت شبکه های حسگر بیسیم توسط سیستم های اعتماد و اعتبار


  منبع:

  دومین همایش ملی پژوهش های مهندسی رایانه و اولین کارگاه تخصصی بین المللی هوش مصنوعی و رباتیک


  نویسنده:

  پرستو میرزائی* 1,زهره باطنی 2


  چکیده فارسی:

  امنیت شبکه های حسگر بیسیم چالش بزرگی برای برنامه هایی که قابلیت اعتماد آنها اهمیت زیادی دارد می باشد. به دلیل ویژگی های منحصر به فرد شبکه های حسگر بیسیم اغلب تکنیک های امنیتی اختراع شده برای شبکه های بی سیم و باسیم سنتی مستقیما برای شبکه های حسگر بیسیم قابل اجرا نیستند و شبکه های حسگر به دلیل محدودیت های ذکر شده به آسانی می توانند توسط دشمن به خطر بیافتند ، از این رو کشف و ایزوله کردن گره معیوب, یک وظیفه اصلی و چالش برانگیز است. سیستم های Reputation و Trust اخیرا به عنوان مکانیزم امنیت موثر برای غلبه بر کمبودهای طرح های مبتنی بر رمزنویسی در امن کردن شبکه های حسگر بیسیم پیشنهاد شده اند.در این مقاله سیستم TMR یا مدل Trust مبتنی بر ریسک،که یک برنامه قابل اعتماد است بررسی شده که این سیستم, ارزیابی ریسک و ارزیابیReputation برای نتیجه گرفتن قابلیت اعتماد ترکیب می کند و معامله موثر با رفتار متناقض گره های مخرب دارد.در روشهای دیگر امن سازی شبکه های حسگر بیسیم از پارامتر ریسک استفاده نمی شد اما این سیستم در مقایسه با سیستم های دیگر Trust با ترکیب ارزیابی ریسک و ارزیابی , Reputationتوانسته بهبود قابل توجهی در پیدا کردن گره های مخرب حاصل کند و از این جهت در امن سازی شبکه ها گام موثری بردارد.
  واژه های كلیدی: امنیت، شبکه حسگر بیسیم، اعتماد، اعتبار، TMR


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 7
  حجم فایل: 267 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer