دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارایه یک الگوریتم جدید تشخیص پیک R درسیگنالهای ECG - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارایه یک الگوریتم جدید تشخیص پیک R درسیگنالهای ECG - 1394
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی معماری کامپیوتر
 • ارایه یک الگوریتم جدید تشخیص پیک R درسیگنالهای ECG

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  ارایه یک الگوریتم جدید تشخیص پیک R درسیگنالهای ECG


  منبع:

  دومین همایش ملی پژوهش های مهندسی رایانه و اولین کارگاه تخصصی بین المللی هوش مصنوعی و رباتیک


  نویسنده:

  قباد مرادی*, 1، سبلان دانشور 2


  چکیده فارسی:

  این مقاله یک الگوریتم ساده جهت تشخیص خودکار پیک R از داده های ECGدیجیتالی تک لید را پیشنهاد میکند. مجذور مشتق مرتبه دوم از داده های سیگنالECGبرای محدوده متمرکز QRSاستفاده شده است. روش پیشنهادی شامل سه مرحله است: مرتب سازی و آستانه گذاری از مجذور مشتق مرتبه دوم از داده های سیگنال ECGبرای قرار دادن مناطقQRSتقریبی مقایسه مقدار نسبی در مناطقQRS برای تشخیص تقریبی پیکR پردازش فاصله R -Rبرای اطمینان از تشخیص دقیق پیک. عملکرد الگوریتم بوسیله ECGدوازده لیدی بر روی داده های موجود در پایگاه دادهECG تشخیصی از PTBتست شد و تشخیص حساسیت بالای 99/8٪با پیچیدگی محاسباتی کم و حساسیت کم به نویزهای فرکانس پایین بدست آمد.
  واژهای کلیدی ECG ،تشخیص پیک R ،تشخیص فاصلهR- R ،مشتق مرتبه دوم


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 590 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
معماری-کامپیوتر
موضوعات
footer