دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم - 1394
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های بی سیم
 • بررسی خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  بررسی خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم


  منبع:

  دومین همایش ملی پژوهش های مهندسی رایانه و اولین کارگاه تخصصی بین المللی هوش مصنوعی و رباتیک


  نویسنده:

  محمد هادی سنگری گلزار 1، رسول روستایی 2 و عبدالله زهره وندی


  چکیده فارسی:

  پیشرفتهای اخیر در زمینه الکترونیک و مخابرات بیسیم توانایی طراحی و ساخت حسگرهایی را با توان مصرفی پایین، اندازه کوچک، قیمت مناسب و کاربریهای گوناگون داده است. این حسگرهای کوچک که توانایی انجام اعمالی چون دریافت اطلاعات مختلف محیطی بر اساس نوع حسگر، پردازش و ارسال آن اطلاعات را دارند، موجب پیدایش ایدهای برای ایجاد و گسترش شبکه های موسوم به شبکه حسگر بی سیمWSN شده اند. یک شبکه حسگر متشکل از تعداد زیادی گره های حسگر است که در یک محیط به طور گسترده پخش شده و به جمع آوری اطلاعات از محیط میپردازند. به منظور دستیابی به مقیاس پذیری و نیز تجمیع داده بهتر گره های حسگر در گروه های کوچکتری که با هم همپوشانی ندارند دسته بندی میشوند .این گروه ها که خوشه نامیده میشوند یک طرح سلسله مراتبی در شبکه های حسگر بی سیم ایجاد میکنند که باعث استفاده بهینه از انرژی و در نتیجه افزایش طول عمر شبکه می شوند. ما در این مقاله شبکه های حسگر بی سیم و تعدادی از روشهای خوشه بندی که برای این شبکه ها ارایه شده اند را بررسی میکنیم.
  واژه های كلیدی: شبکه های حسگر بی سیم، خوشه بندی،سر خوشه،گره های حسگر، طول عمر شبکه ،LEACH


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 563 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer