دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:امنیت در شبکه های نظیر به نظیر - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:امنیت در شبکه های نظیر به نظیر - 1394
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های نظیر به نظیر
 • امنیت در شبکه های نظیر به نظیر

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  امنیت در شبکه های نظیر به نظیر


  منبع:

  دومین همایش ملی پژوهش های مهندسی رایانه و اولین کارگاه تخصصی بین المللی هوش مصنوعی و رباتیک


  نویسنده:

  زهرا شعبانی 1، رسول روستایی


  چکیده فارسی:

  شبکه های نظیربه نظیر بیشتر به عنوان روشی برای اشتراک گذاری فایل بدون نیاز به سروری مرکزی مطرح است؛ اما به دلیل وجود تعداد وسیعی از نظیرها، اشیا میتوانند به طور گسترده تکثیر شوند و فرصتی برای لدر دسترس بودن و مقیاس پذیری بالا و همچنین روشی مقاوم در برابر خطا را مهیا کنند.در نتیجه نظیربه نظیر میتواند برای انواع کاربردها فراتر از اشتراک فایل مانند سیستم های چندپخشی، جستجو و نمایه سازی web cachesمورد استفاده قرار گیرد مسئله امنیت در این نوع شبکه ها چالش مهمی است؛. ما در این مقاله درباره امنیت؛ در شبکه های نظیربه نظیر بحث میکنیم و سپس حملات مربوط به مسیریابی و ذخیره و بازیابی و راه های مقابله با آنها را مورد بررسی قرار میدهیم.
  واژه های كلیدی: شبکه های نظیربه نظیر، امنیت؛، گره های مخرب، مسیریابی، ذخیره سازی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 7
  حجم فایل: 264 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-نظیر-به-نظیر
موضوعات
footer