دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:کاربرد داده کاوی و متن کاوی درتشخیص ایمیل های فیشینگ - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:کاربرد داده کاوی و متن کاوی درتشخیص ایمیل های فیشینگ - 1394
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی داده کاوی
 • کاربرد داده کاوی و متن کاوی درتشخیص ایمیل های فیشینگ

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  کاربرد داده کاوی و متن کاوی درتشخیص ایمیل های فیشینگ


  منبع:

  دومین همایش ملی پژوهش های مهندسی رایانه و اولین کارگاه تخصصی بین المللی هوش مصنوعی و رباتیک


  نویسنده:

  لعیا زنگی آبادی 1، علی ناصراسدی


  چکیده فارسی:

  از آنجا که رایج ترین روش برای شروع حملات فیشینگ ارسال ایمیل است تکنیک های متفاوتی برای تشخیص این نوع ایمیل ها وجود داردکه با توجه به پژوهش های گذشته میتوان گفت تشخیص این نوع ایمیلها به تنهایی و بدون کمک، کار آسانی نیست بلکه با استفاده از روش های داده کاوی و متن کاوی، موفقیت در تشخیص این نوع حملات بیشتر میشود. این مقاله یک مطالعه تحقیقاتی است که برای تشخیص حملات فیشینگ به بررسی روش های داده کاوی از طریق فراداده 1 ایمیل و بررسی روشهای متن کاوی، از طریق محتوای ایمیل میپردازد. همچنین با توجه به اینکه طبقه بندی ایمیلهای فیشینگ یکی از مشکلات اساسی در حوزه پژوهشهای امنیتی آنلاین است توجه به تفاوت الگوریتم های تشخیص این حمله برای یافتن بهترین و بهینه ترین روش کلاس بندی و قرار دادن در پوشه هرزنامه 2 ضروری است. نتایج نشان میدهد که در تشخیص ایمیلهای فیشینگ با استفاده از URLاستفاده از یک الگوریتم یادگیری ماشین مانند شبکه عصبیART روش کارایی است اما عملی نیست، همچنین در تشخیص و طبقه بندی با استفاده از متنکاوی محتوای ایمیل نیز الگوریتم ژنتیک کارایی بهتری دارد اما به علت اینکه درخت تصمیم با قوانین اگر آنگاه کار میکند و مراحل غیر واضح ندارد به کارگیری درخت تصمیم ترجیح داده میشود.
  واژه های کلیدی : فیشینگ ، داده کاوی، متن کاوی، طبقه بندی، یادگیری ماشین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 815 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer