دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه الگوریتمی پویا برای کارگزار ابر با هدف کاهش هزینه موثر - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه الگوریتمی پویا برای کارگزار ابر با هدف کاهش هزینه موثر - 1394
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی محاسبات ابری
 • ارائه الگوریتمی پویا برای کارگزار ابر با هدف کاهش هزینه موثر

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  ارائه الگوریتمی پویا برای کارگزار ابر با هدف کاهش هزینه موثر


  منبع:

  دومین همایش ملی پژوهش های مهندسی رایانه و اولین کارگاه تخصصی بین المللی هوش مصنوعی و رباتیک


  نویسنده:

  هاجر یاری نسب* 1، محمدرضا احمدی


  چکیده فارسی:

  انتخاب سرویس مناسب از میان ارائه دهندههای مختلف سرویس ابری توسط کاربر کاری دشوار و وقتگیری میباشد، همچنین کاربران از اینكه سرویسهای مناسبی را اننخاب نمودهاند نگران هستند و از انتخاب صحیح سرویسهای خود اطمینان ندارند. بنابراین حضور واسطی بنام کارگزار ابر برای انتخاب و تحویل سرویسهای ابری احساس میشود. این واسط وظایف انتخاب ارائه دهنده مناسب را به عهده دارد. جهت تایید عملكرد این واحد در انتخاب سرویس دهنده مناسب، شرایط ارزیابی را در یك محیط شبیه سازی پیاده سازی میکنیم. یكی از ساده ترین سیاست های کارگزار ابر، سیاست سرویس مبنی بر کوتاه ترین مسیر میباشد که نزدیكترین مرکز داده به درخواست کاربر را برای پاسخ به درخواست کاربر انتخاب میکند. مشكلی که در این سیاست با آن مواجه هستیم این است که" اگر بیش از یك مرکز داده درون یك ناحیه باشد، مرکز داده بطور تصادفی بدون بررسی بارکاری، هزینه، زمان پردازشی و دیگر پارامترها انتخاب میشود و این انتخاب تصادفی مرکز داده ممكن است نتایج رضایت بخشی ارائه ندهد.”بمنظور انتخاب صحیح تر و جستجوی سرویس دهنده مناسبتر پیشنهاد الگوریتم مناسب و کارآمد احساس میشود. ما در این تحقیق الگوریتمی برای کارگزار ابر پیادهسازی نموده ایم که درخواست کاربران را مبتنی بر الویت و توان پردازشی مراکز داده اجرا میکند تا انتخاب مناسبتر و کارایی بهتری نسبت به انتخاب تصادفی مراکز داده بدست آید. نتایج بدست آمده در ارزیابی های مختلفی نشانگر بهبود قابل توجهی در انتخاب مناسبتر ارائه دهنده خدمات و تمرکز بر انتخاب سرویس های مناسبتر دارد. همچنین بهبود قابل توجهی در زمان ارائه خدمات و کاهش هزینه موثر بیشتری را نشان میدهد.
  واژه های کليدی: کارگزار ابر،رایانش ابری، خدمات زیرساخت، هزینه موثر، زمان پردازش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 765 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محاسبات-ابری
موضوعات
footer