دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:انتقال امن کلید در کانال های کوانتومی با استفاده از کدهای تشخیص و تصحیح خطا - 1395

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:انتقال امن کلید در کانال های کوانتومی با استفاده از کدهای تشخیص و تصحیح خطا - 1395
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی رمزنگاری
 • انتقال امن کلید در کانال های کوانتومی با استفاده از کدهای تشخیص و تصحیح خطا

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  انتقال امن کلید در کانال های کوانتومی با استفاده از کدهای تشخیص و تصحیح خطا


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  حمید شبابی ،کوروش منوچهری ،مجید شبابی


  چکیده فارسی:

  رشد و گسترش روز افزون شبکه های کامپیوتری خصوصا اینترنت باعث ایجاد تغییرات گسترده در نحوه زندگی و فعالیت شغلی افراد سازمان ها و موسسات شده است.ازاین رو امنیت اطلاعات به یکی از مسائل مهم در این چرخه تبدیل شده است راه حل هایی مختلفی نظیر محدود کردن استفاده ازاینترنت ،رمزنگاری داده ها و استفاده از ابزار امنیتی برای میزبان های داخلی و برقراری امنیت شبکه داخلی ارائه شده است .یکی از متداولترین روش های حفاظت اطلاعات رمزنگاری می باشد. گرچه امروزه روش های متعدد مطمئنی برای رمزنگاری و جلوگیری از دسترسی نفوذگران به منابع اطلاعاتی طراحی شده ولی به خوبی روشن است که روش های معمول در رمزنگاری نمی توانند امنیت کامل اطلاعات ارسالی را تضمین و اثبات کنند در این مقاله ما با استفاده از مفاهیم اولیه مکانیک کوانتومی به کمک کدهای تصحیح و تشخیص خطا ارائه خواهیم کرد . این الگوریتم بر خلاف پروتکل های قبلی که از کانال ارتباطی کلاسیک و کوانتومی یا دو کانال چند مرحله ای استفاده می کردند از یک کانال ارتباط کوانتومی دو مرحله به صورت متفاوت در دو طرف ارتباط که اطلاعات از طریق ان ارسال و منجر به استخراج کلید رمز اطلاعات در بین فرستنده و گیرنده می شود استفاده می کند در الگوریتم ارائه شده هر چند کار شنودگر برای استراق سمع کلید و ایجاد اختلال در روند داده های ارسالی غیر ممکن نیست ولی بسیار دشوار با هزینه کم قابل کشف است این الگوریتم برای انتقال تعدادکلیدهای کوتاه در کانال های کوانتومی قابلیت اطمینان بالاتری را فراهم میکند.
  کلمات کلیدی:کانال های کوانتومی ،کدهای تصحیح خطا، تابع درهم ساز ،توزیع کلید کوانتومی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 277 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
رمزنگاری
موضوعات
footer