دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:فیلتر ترکیبی هوشمند حذف نویز فلفل نمکی با استفاده از سیستم عصبی فازی تطبیقی - 1395

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:فیلتر ترکیبی هوشمند حذف نویز فلفل نمکی با استفاده از سیستم عصبی فازی تطبیقی - 1395
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی پردازش تصویر
 • فیلتر ترکیبی هوشمند حذف نویز فلفل نمکی با استفاده از سیستم عصبی فازی تطبیقی

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  فیلتر ترکیبی هوشمند حذف نویز فلفل نمکی با استفاده از سیستم عصبی فازی تطبیقی


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  ندا اقا میرزایی ،احسان امینیان


  چکیده فارسی:

  حذف نویز از تصاویر یکی از مهم ترین مسائل مورد بحث در پردازش تصویر می باشد که با روش های مختلفی مانند فیلترهای اماری صورت می پذیرد . اما این روش ها معمولا منجر به حذف اطلاعات مهم تصویر از جمله لبه ها می شوند و در تصاویر با رخداد نویز بالا عملا منجر به تخریب تصویر می گردند .در این مقاله یک فیلتر ترکیبی با استفاده از سیستم فازی عصبی تطبیقی برای حذف نویز فلفل نمکی ارائه شده است .با توجه به توانایی سیستم فازی عصبی این پروژه سعی در بهره گیری از این قابلیت برای رفع هر چه بیشتر نویز و حفظ جزییات تصاویر دارد .راهبرد به کار گرفته شده در این مقاله مبتنی بر به کار گیری مقادیر تولید شده به ازای هر پیکسل نویزی توسط سه فیلتر با توانایی بالا در حذف نویز و استفاده از سیستم فازی عصبی برای تخمین مناسب ترین مقدار جایگزین پیکسل نویزی در تصویر است .از مزایای این فیلتر حذف نویز با چگالی بالا است و این کار با حفظ جزییات تصویر و لبه انجام می پذیرد .روش پیشنهادی بر روی تصاویر معروف ازمایشی سطح خاکستری اعمال گردیده و کارایی روش پیشنهادی به صورت بصری و معیارهای عددی با روش های متداول مقایسه گردیده است .این نتایج قابل توجه بوده و کارایی روش پیشنهادی را نشان می دهد .
  کلمات کلیدی :پردازش تصویر ،نویز فلفل نمکی ،چگالی بالا ،سیستم فازی عصبی تطبیقی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 3879 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پردازش-تصویر
موضوعات
footer