دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه روشی جهت کاهش رنگ در تصاویر دیجیتال مبتنی بر شبکه عصبی نگاشت های خود سازمان ده - 1395

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه روشی جهت کاهش رنگ در تصاویر دیجیتال مبتنی بر شبکه عصبی نگاشت های خود سازمان ده - 1395
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های عصبی
 • ارائه روشی جهت کاهش رنگ در تصاویر دیجیتال مبتنی بر شبکه عصبی نگاشت های خود سازمان ده

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  ارائه روشی جهت کاهش رنگ در تصاویر دیجیتال مبتنی بر شبکه عصبی نگاشت های خود سازمان ده


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  سحر عطارد تهرانی ،محسن فیروز بخت


  چکیده فارسی:

  رنگ یکی از خواص مهم تصویر است که انسان را در شناسایی و درک اشیا پیرامون او یاری می دهد.رنگ در کاربردهای بینایی ،ماشینی ، ابعاد رنگ یا ویژگی های دیگر را به مشخصات تصویر می افزاید که درک تصویر را برای ماشین بهبود می بخشد .اما استفاده از رنگ در کاربرد های بینایی ماشینی با محدودیت هاییاز جمله هزینه زیاد و سرعت پردازش محدود روبه رو است .با این وجود نمی توان از رنگ به عنوان فاکتور مهمی در شناسایی تصاویر چشم پوشی نمود.کاهش رنگ تصویر یکی از مسائلی است که هنوز راه حل بهینه برای ان پیشنهاد نشده است این بدان دلیل است که اهداف زیادی باید در یک الگوریتم کاهش رنگ مناسب در نظر گرفته شود که گاهی با هم در تضاد هستند(مانند کاهش زمان اجرا و افزایش کیفیت تصویر حاصل )در این مقاله تمرکز بر روی استفاده از روش عصبی تکاملی است و برای کاهش رنگ از شبکه عصبی نگاشت های خود سازمان ده و الگوریتم ژنتیک به منظور بهبود ان استفاده شده است .برای این منظور از تصاویر رنگی 24بیتی استانداردمطرح در بحث پردازش تصویر استفاده شده است .برای کاهش رنگ در تصاویر رنگی از شبکه عصبی نگاشت های خود سازمان ده بهبود یافته با الگوریتم های K- K-Medoids و Meansو C-Means مقایسه شده است .نتایج نشان می دهد شبکه عصبی نگاشت های خودسازمانده بهبود یافته با الگوریتم ژنتیک با میانگین مربعات خطا و زمان کمتر در مقایسه با الگوریتم های دیگر فشرده سازی و کاهش رنگ را انجام میدهد.
  کلمات کلیدی:کاهش رنگ ،شبکه عصبی نگاشت های خود سازمان ده ،الگوریتم ژنتیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 754 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-عصبی
موضوعات
footer