دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:امنیت در شبکه های اینترنت اشیاء

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی اینترنت اشیاء
 • امنیت در شبکه های اینترنت اشیاء

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  امنیت در شبکه های اینترنت اشیاء


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  جمال ابوالحسنی ،رسول روستایی


  چکیده فارسی:

  اینترنت اشیاء یک توانایی هوش الحاق شده به بسیاری از ویژگی های اصلی دنیای مدرن مثل بیمارستانها ،شهرها،شبکه ها و سازمان ها و ساختمان ها است . امنیت و حریم خصوصی بعضی مسائل اصلی هستندکه مانع پذیرش گسترده اینترنت اشیا می شوند.در این مقاله با سناریوهای نمونه بررسی حملات امنیت را از دیدگاه لایه هایی که شامل اینترنت اشیا می شوند نشان می دهیم .بعلاوه بررسی روش هایی که راه حل هایی را برای این مسائل فراهم می کنند همراه با محدودیتهایشان نشان داده شده است .برای غلبه بر این محدودیت ها ،توصیه های کاری اینده را با یک چارچوب کاری فراهم کرده ایم.تحقیق اینده و پیاده سازی چارچوب و توصیه های ما قدرت اطمینان اینترنت اشیاء،و کاربردهایشان را در برابر انواع حملات معلوم و شناخته شده بیشتر بالا می برد
  کلمات کلیدی:امنیت اشیاء، چالش های اینترنت اشیاء،حریم خصوصی ،لایه های اینترنت اشیاء


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 241 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
اینترنت-اشیاء
موضوعات
footer