دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:طراحی و شبیه سازی تقویت کننده کم نویز خیلی خطی

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی برق الکترونیک
 • طراحی و شبیه سازی تقویت کننده کم نویز خیلی خطی

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  طراحی و شبیه سازی تقویت کننده کم نویز خیلی خطی


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  فاطمه معتمدی سده ، محمد شعبانی


  چکیده فارسی:

  به دلیل اینکه سیستم های بی سیم،تلفن همرا ،شبکه های اینترنتی و بسیاری از وسایل مخابراتی در محدوده فرکانسی 2.4-2.5GHzکار می کنند این فرکانس یک فرکانس بسیار پر کاربرد در بین سایر فرکانس های رادیویی است به همین علت این تقویت کننده در فرکانس 2.45GHzطراحی شده است در طراحی این تقویت کننده از ترانزیستورbfp720 استفاده شده است که یک ترانزیستور HBTمی باشد. انتخاب نقطه کار مناسب و طراحی شبکه بایاس مناسب سبب شده تا توان مدار نسبتا کم باشد.استفاده از تکنیک افزایش جریان ترانزیستور جهت کاهش اینتر مدولاسیون سبب شده تا مدار رفتار خطی خوبی داشته باشد اما همواره یک مصالحه بین توان مصرفی و خطی بودن وجود دارد.طراحی شبکه تطبیق ورودی و خروجی مناسب و استفاده از امیتر در سلف مدار جهت پایداری و نوع ترانزیستور سبب ایجاد بهره ولتاژ بالا برابر با22.40dBعدد نویز کم تر از1dB و برابر با 0.737dBو رفتار خطی خوب OIP3=16.3 dBmدر فرکانس 2.45GHzشده است
  کلمات کلیدی:تقویت کننده کم نویز ،عدد نویز،بهره ولتاژ،نقطه برخورد سوم(IP3)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 446 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
-برق-الکترونیک
موضوعات
footer