دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تشخیص ناهنجاری حرکت خودروها در تصاویر ویدیوئی

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی داده کاوی
 • تشخیص ناهنجاری حرکت خودروها در تصاویر ویدیوئی

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  تشخیص ناهنجاری حرکت خودروها در تصاویر ویدیوئی


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  ابوذر قاسمیان ،حسین دهقان


  چکیده فارسی:

  یکی از مهم ترین اهداف پژوهش در حوزه حمل و نقل بهینه کردن جریان حمل و نقل افراد کالاها است.از انجایی که تعداد کاربران جاده ای پیوسته افزایش می یابد و منابع ارائه شده توسط زیر ساخت های فعلی محدود هستند کنترل هوشمند ترافیک در اینده بسیار با اهمیت خواهد بود.هر چند محدودیت هایی درباره استفاده از کنترل هوشمند ترافیک وجود دارد .برای مثال اجتناب از راه بندان های سنگین،هم از نظر محیطی و هم از نظر اقتصادی مفید به نظر می ایداما جریان بهبود یافته نیز می تواند منجر به افزایش تقاضا شود.از سوی دیگر داده کاوی یکی از تکنولوژی های روز دنیاست که به لحاظ کارایی و ارزش زیاد ان سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است .با کمک داده کاوی انسان قادر خواهد بود تا دانش و اطلاعات با ارزشش و نهان موجود در پایگاه داده را کشف نماید .از سوی دیگر بخش عظیمی از داده های حاصل از کنترل ترافیک را تصاویر تشکیل داده اند که منجر به تولید پایگاه های تصویری حجیمی شده است که عمل جستجو توسط کاربر را مشکل کرده است.از اینروز نیاز به الگوریتم های کارامد و خودکار جهت جستجوی پایگاه های تصویری و بازیابی تصاویر دلخواه ضروری به نظر می رسد.در این مقاله با هدف تعیین جنبش های غیر ترافیکی مبتنی بر سیستم های خبره و رویکردهای داده کاوی بر پرس و جوی معنایی و بازیابی مفهومی بر اساس سیستم های خبره و رویکردهای داده کاوی متمرکز شده ایم.لذا در این مقاله با استفاده از شبکه عصبیPNN تصاویر زمینه و اصلی را از دوربین های ویدیوئی گرفته و با تحلیل انها به نتایج مورد نظر تحقیق میرسیم
  کلمات کلیدی:داده کاوی ،سیستم خبره ،سامانه هوشمند ترافیک ،پایگاه داده


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 858 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer