دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک نحو گرافیکی برای برنامه های Rabbit

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی پردازش تصویر
 • ارائه یک نحو گرافیکی برای برنامه های Rabbit

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  ارائه یک نحو گرافیکی برای برنامه های Rabbit


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  صابر گلوانی ،آیاز عیسی زاده


  چکیده فارسی:

  در علوم کامپیوتر وارسی مدل به این مسئله اشارع دارد که ایا مدل یک سیستم یک نیازمندی خاص را پشتیبانی می کند یا خیر .به طور خلاصه وارسی مدل تکنیکی استبرای تایید صحت عملکرد یک سیستم که دارای حالت های محدود است .این شیوه ی صحت سنجی تمامی حالت های ممکن سیستم را کاوش می کند و کلیه ی سناریوهای ممکن را به روش نظام مند امتحان می نمایند .لذا دراین راستا ،ابزارهای وارسی مدل گوناگونی با ویژگی های متفاوتی به وجود امده اند که نقاط ضعف و قوت خاص خود را دارند از جمله پرکاربردترین ابزارها Rabbitمی باشد که از پیچیدگی ذاتی رنج می برد.از انجائی که زبان های مدل سازی خاص حوزه سطح انتزاعی را فراهم می سازند که به کمک محیط های مبتنی بر این گونه از زبان ها می توان بر پیچیدگی های برنامه هایRabbit غلبه نمود و با افزایش سطح انتزاع سرعت تولید را افزایش داده و کارائی را بهبود بخشید.بنابراین در این مقاله متامدل خاص حوزه برای برنامه های Rabbitمعرفی می کنیم.این متامدل جدید راه را برای تعریف نحو انتزاعی و نحو زبان مدلسازی خاص حوزه اینده هموار می سازد.ضمنا نحو زبان مدل سازی خاص حوزه ایجاد شده با یک بسته ابزاری مدلسازی گرافیکی پشتیبانی می شود
  کلمات کلیدی:متامدل ، زیان های مدلسازی خاص حوزه ،برنامه هایRabbit


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 508 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پردازش-تصویر
موضوعات
footer