دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش مدیریت اسلامی در جهان مدرن - 1393

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت آموزشی
 • نقش مدیریت اسلامی در جهان مدرن

  سال انتشار:

  1393


  عنوان:

  نقش مدیریت اسلامی در جهان مدرن


  منبع:

  کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن 21


  نویسنده:

  محمد كاظم باقري ،اصغر رنجبر، محمد هادي معصوميان سروستانی ،راضيه حسينی


  چکیده فارسی:

  یکی از نگرانی های امروز جوامع صنعتی عدم اهمیت به ارزش های والای انسانی در درون سازمان است. در این مقاله به دنبال این سوال هستیم که "نقش مدیریت اسلامی درنظم نوین جهانی بارویکرد مدیریت استراتژیک منابع انسانی چیست؟".روش تحقیق این پژوهش از نوع کاربردی و معیارگردآوری داده ها توصیفی– همبستگی است. روش تجزیه و تحلیل داده های این تحقیق محاسبه ماتریس همبستگی و تعیین میزان وابستگی متغیرهای عملیاتی به یکدیگر می باشد. نتایج حاصل از این پژوهش و تحقیق، تعریف و تبیین فرهنگ سازمانی ونقش جهان بینی و ارزش های اسلامی دراین فرهنگ و تاثیر جهان بینی اسلامی در مدیریت فرهنگ سازمانی می باشد. از جمله اهدافی که حاکی از نتایج این پژوهش است، توجه به بعد روحانی انسان در کنار بعد جسمانی او می باشد هم چنین مدنظر قرار دادن سیره اولیای دین در مدیریت منابع انسانی است.
  واژه هاي كليدي:مدیریت اسلامی، منابع انسانی، فرهنگ سازمانی، ارزش های اسلامی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 6
  حجم فایل: 257 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-آموزشی
موضوعات
footer