دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تأثير اعتماد مشتريان به تجارت الكترونيك بر خريد اينترنتي خدمات بيمه (مورد مطالعه: شعب منتخب بيمة ايران در شهرستان هاي بابل و بهشهر) - 1393

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • تأثير اعتماد مشتريان به تجارت الكترونيك بر خريد اينترنتي خدمات بيمه (مورد مطالعه: شعب منتخب بيمة ايران در شهرستان هاي بابل و بهشهر)

  سال انتشار:

  1393


  عنوان:

  تأثير اعتماد مشتريان به تجارت الكترونيك بر خريد اينترنتي خدمات بيمه (مورد مطالعه: شعب منتخب بيمة ايران در شهرستان هاي بابل و بهشهر)


  منبع:

  کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن 21


  نویسنده:

  سيّدمحمّد آقاپورحصيري 1، منا افغان پور


  چکیده فارسی:

  امروزه تجارت الكترونيكي به ابزاري حياتي در انجام كسب و كار تبديل شده است و فرصت هايي كه ارايه مي كند به هيچ عنوان در اشكال سنّتيِ آن وجود نخواهد داشت. اعتماد مشتريان يكي از فاكتور هاي كليدي و از عناصر اصلي موفقيت در تجارت الكترونيكي است و بسياري از صاحب نظران، رمز موفقيت در تجارت الكترونيك را ميزان اعتماد و اطمينان مشتريان به اين پديده عنوان مي نمايند. استفاده از روش هاي مناسب بازاريابي تأثير به سزايي بر ايجاد تمايل در افراد به استفاده از خريد خدمات بيمه دارد و يكي از ابعاد به كارگيري فناوري اطّلاعات، استفاده از تجارت الكترونيك در فرآيند بازاريابي مي باشد. به جهت اهميت موضوع، در تحقيق پيش رو، به بررسي تأثير اعتماد مشتريان به تجارت الكترونيك بر خريد خدمات بيمه در شعب بيمة ايران در شهرستان هاي بابل و بهشهر مي پردازيم. تحقيق حاضر برحسب هدف كاربردي و از نظر نحوة گردآوري داده ها، توصيفي از نوع پيمايشي بوده و روش تجزيه و تحليل داده ها، از نوع همبستگي و معادلات ساختاري محسوب مي گردد. به اين منظور، بر اساس نمونه گيري به صورت تصادفي، نمونه اي معادل 044 نفر از مشتريان انتخاب شده و با استفاده از پرسش نامة محقق ساختة 24 سؤالي اقدام به جمع آوري اطّلاعات گرديد. براي تجزيه و تحليل داده ها، از نرم افزارهاي SPSS 21 و LISREL 8.8 استفاده شده و نتايج حاصل، نشان مي دهد كه اعتماد مشتريان به تجارت الكترونيك، تأثير معناداري بر خريد خدمات بيمه در شعب منتخب بيمة ايران در شهرستان هاي بابل و بهشهر داشته است؛ و ابعاد تأثير آن به لحاظ شدّت و اهميت به ترتيب عبارتند از: "عوامل شركتي"، "عوامل زيرساختي" و"عوامل فردي".
  واژه هاي كليدي : بازاريابي، تجارت الكترونيك، بازاريابي اينترنتي، تبليغات، اعتماد مشتري، بيمه ايران


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 526 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer