دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:توانمند سازی روان شناختی کارکنان ادارۀ کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان - 1393

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:توانمند سازی روان شناختی کارکنان ادارۀ کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان - 1393
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت آموزشی
 • توانمند سازی روان شناختی کارکنان ادارۀ کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان

  سال انتشار:

  1393


  عنوان:

  توانمند سازی روان شناختی کارکنان ادارۀ کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان


  منبع:

  کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن 21


  نویسنده:

  سیروس قنبری ، اعظم دهقان


  چکیده فارسی:

  هدف این پژوهش بررسی وضعیت توانمند سازی روان شناختی کارکنان ادارۀ کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان بود. روش پژوهش توصیفی از نوع پیمایشی و جامعه آماری شامل کلیه کارکنان به تعداد 282 نفر بود که با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی ساده و بر اساس جدول کرجسی و مورگان نمونه ای به حجم 172 آزمودنی انتخاب شد. ابزار جمع آوری داده های پژوهش، پرسشنامۀ توانمندسازی روان شناختی )اسپریتزر، 1997 ( با 0 بود و برای تجزیه و تحلیل داده های پژوهش از روش های آمار توصیفی و استنباطی استفاده شده است. یافته ها نشان داد که وضعیت / پایایی 88 توانمندسازی روان شناختی )و مؤلفه های آن( کارکنان در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان بالاتر از سطح متوسط بود، همچنین نتایج تحلیل واریانس یک طرفه حاکی از آن بود که بین میانگین توانمندسازی روان شناختی کارکنان به لحاظ جنس، سن و تحصیلات تفاوت معناداری وجود نداشت، به علاوه بین میانگین توانمندسازی روان شناختی کارکنان به لحاظ سنوات خدمت تفاوت معناداری مشاهده نشد .
  واژگان کلیدی: توانمند سازی روان شناختی، کارکنان، آموزش فنی و حرفه ای .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 318 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-آموزشی
موضوعات
footer