دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی متدولوژی های پیش پردازش داده ها برای داده کاوی با تمرکز بر داده های پزشکی و ارائه ی راهکار پیشنهادی جهت آماده سازی داده ها (مطالعه موردی:بخش مراقبت های ویژه ) - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی متدولوژی های پیش پردازش داده ها برای داده کاوی با تمرکز بر داده های پزشکی و ارائه ی راهکار پیشنهادی جهت آماده سازی داده ها (مطالعه موردی:بخش مراقبت های ویژه ) - 1394
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی داده کاوی
 • بررسی متدولوژی های پیش پردازش داده ها برای داده کاوی با تمرکز بر داده های پزشکی و ارائه ی راهکار پیشنهادی جهت آماده سازی داده ها (مطالعه موردی:بخش مراقبت های ویژه )

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  بررسی متدولوژی های پیش پردازش داده ها برای داده کاوی با تمرکز بر داده های پزشکی و ارائه ی راهکار پیشنهادی جهت آماده سازی داده ها (مطالعه موردی:بخش مراقبت های ویژه )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مهندسی کامپیوتر وفن آوری اطلاعات


  نویسنده:

  الهه پاک طینت - الناز غنیمت - محمدهادی صدرالدینی


  چکیده فارسی:

  با پیشرفت علم تکنولوژی و استفاده از فناوری های روز و تجهیزات مدرن پزشکی امکان جمع آوری اطلاعات بیش از پیش فراهم شده است که تحلیل این اطلاعات به دلیل حجم بالا و متعدد بودن موارد مشکل است بنابراین نیاز به ابزاری است تا بتوان داده های ذخیره شده را پردازش کرد واطلاعات حاصل از این پردازش را در اختیار کاربران قرار داد.م براساس اهداف داده کاوی و همچنین نوع داده ها از میان تکنیک های متفاوت موجود جهت پیش بینی پردازش داده ها تکنیکهای مناسب مورد استفاده قرار می گیردند در این پژوهش سعی دشه است فرآیند داده کاوی و و کاربرد ان در حوزه ی پزشکی مورد بررسی قرار گیرد.
  کلیدواژه‌ها: دانش؛ داده کاوی؛ پیش پردازش داده؛ داده کاوی در پزشکی؛ بخش مراقبت ویژه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 459 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer