دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارتقای عمر شبکه های حسگر بی سیم با استفاده از رویکرد فازی - 1394

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های بی سیم
 • ارتقای عمر شبکه های حسگر بی سیم با استفاده از رویکرد فازی

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  ارتقای عمر شبکه های حسگر بی سیم با استفاده از رویکرد فازی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مهندسی کامپیوتر وفن آوری اطلاعات


  نویسنده:

  مریم خیرابادی - محمد عطاری - علی دلقندی -


  چکیده فارسی:

  در زمان طراحی زیرساختهای شبکه های حسگر بسیم محدودیت منابع موجود مورد ملاحظه قرار بگیرد مصرف نامتعادل انرژی یکی از مشکلات ذاتی شبک های حسگر بی سیم می باشد که مستقیما به دلیل مسیریابی با چند گره تقویتی و الگوی ترافیکی چند به یک می باشد . برای نشان دادن تاثیر روش پیشنهادی در ایجاد تعادل در مصرف انرژی و حداکثر سازی عمر شبکه ما رویکرد خود را با الگوریتم جستجوی آ- ستاره و رویکرد فازی با استفاده از معیار مسیریابی مشابه در دو ناحیه متفاوت روی نقشه مقایسه نمودیم. نتایج شبیه سازی نشان می دهد که عمر مفید شبکه ایجاد شده با روش پیشنهادی می تواند تا حدودی 25 درصد بیش از عمر مفید روش الگوریتم آ - ستاره و تا حدود 20 درصد بیش از روش رویکرد فازی عمر شبکه را افزایش دهد.
  کلیدواژه‌ها: منطق فازی؛ عمر شبکه مسیریابی؛ شبک های حسگر بی سیم


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 1368 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer