دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی جایگاه آموزش الکترونیکی درمقایسه با آموزش سنتی درنظام آموزشی - 1394

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی آموزش الکترونیک
 • بررسی جایگاه آموزش الکترونیکی درمقایسه با آموزش سنتی درنظام آموزشی

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  بررسی جایگاه آموزش الکترونیکی درمقایسه با آموزش سنتی درنظام آموزشی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مهندسی کامپیوتر وفن آوری اطلاعات


  نویسنده:

  علی عبدالله زاده ،هدی حسینی


  چکیده فارسی:

  باتوجه به اینکه یادگیری الکترونیکی به عنوان یکی روش جدید از اموزش با سرعت زیاد در سراسر جهان در حال رشد وتوسعه است توجه و سرمایه گذاری در فرایندهای اموزشی با این روش جزء ضروریات است یادگیری الکترونیکی یک مدل یادگیرنده محور است که یادگیرندگان را برای یافتن اطلاعات در زمان مطلوب و با سرعت شخصی کمک میکند. از آنجا که رضایتمندی به نظریه های تربیتی اهداف آموزشی و ویژگی ها و خواستهای یادگیرنده توجه ویژه داشت .از انجا که رضایتمندی یادگیرندگان از دوره تحصیلی خود یکی از عوامل تاثیرگار در ماندگاری یادگیرندگان عملکرد تحصیلی و جذب یادیگرندگان از دوره تحصیلی خود یکی از عوامل تاثیرگذار در ماندگاری یادگیرندگان عملکرد تحصیلی و جذب یادگیندگان جدید در فرایند آموزش به ویژه یادگیری الکترونیکی است. هدف این مطالعه بررسی مقایسه ای اموزش سنتی که دران از روش تدریس سخنرانی؛ حفظ؛ تکرار پرسش و پاسخ حل مسئله به کار گرفته می شود.
  کلیدواژه‌ها: اموزش الکترویک؛ آموزش سنتی؛ مقایسه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 302 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
آموزش-الکترونیک
موضوعات
footer