دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تشکیل تیم بر مبنای تراکم متخصصین در شبکه های اجتماعی - 1394

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تشکیل تیم بر مبنای تراکم متخصصین در شبکه های اجتماعی - 1394
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های اجتماعی
 • تشکیل تیم بر مبنای تراکم متخصصین در شبکه های اجتماعی

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  تشکیل تیم بر مبنای تراکم متخصصین در شبکه های اجتماعی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مهندسی کامپیوتر وفن آوری اطلاعات


  نویسنده:

  سمیه توکلی ، افسانه فاطمی


  چکیده فارسی:

  تشکیل تیم خوب یکی ازکلیدهای موفقیت هر سازمانی است وبا پیچیده شدن مسائل علمی و پیشرفت تکنولوژی به یکی از مسائل مهمو حیاتی در اکثر سازمانها تبدیل شده است موفقیت یک تیم؛ علاوه بر تخصص افراد بر میزان همکاری افراد با یکدیگر بستگی دارد که علاوه بر برآورده کردن تمام توانمندیهای مودرنیاز؛ دارای حداقل هزینه ی ارتباطی باشد در این تحقیق روشی برای شناسایی تیمی از متخصصین ارائه شده است. که با هرس گراف ارتباطی وانتخاب کانددیای رهبری براساس تراکم رهبر و تیمی با هزینه ی ارتباطی کم را شناسایی مینماید. ازمایشهای انجام شد نشان می دهد که الگوریتم ارائه شده به دلیل حذف گره های اضافی براساس توانمندی متخصصین و ویژگی های پروژه نسبت به اگلوریتم های موردمقایسه کارامدتر و سریعتر می باشد.
  کلیدواژه‌ها: شبکه های اجتماعی؛ تشکیل تیم؛ شبکه ی همکاری؛ تراکم متخصصین؛ هرس گراف


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 635 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-اجتماعی
موضوعات
footer