دانلود و خرید کتاب : محاسبات ابری امن

دانلود و خرید کتاب : محاسبات ابری امن
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
کتاب ها انگلیسی محاسبات ابری
 • Secure Cloud Computing

  سال انتشار:

  2014


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Secure Cloud Computing


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  محاسبات ابری امن


  منبع:

  springer


  نویسنده:

  Sushil Jajodia • Krishna Kant Pierangela Samarati • Anoop Singhal Vipin Swarup • Cliff Wang


  چکیده انگلیسی:

  Cloud computing continues to experience a rapid proliferation because of its potential advantages with respect to ease of deploying required computing capacity as needed and at a much lower cost than running an owned computing infrastructure. However, the lack of ownership brings in myriad security and privacy challenges that are quite difficult to resolve. The purpose of this book is to provide a state-ofthe-art coverage of the techniques to address these issues at all levels of the stack ranging from hardware mechanisms to application level techniques. It is hoped that the book will be useful to researchers, practitioners, and students in further research on the subject and the implementation of the techniques in real-life systems.


  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 351
  حجم فایل: 6206 کیلوبایت

  قیمت: 10000 تومان


  توضیحات اضافی: این کتاب یک کتاب بسیار خوب، جدید و جامع در زمینه محاسبات ابری می باشد. که مشتمل بر 15 فصل بوده و هر فصل شامل مباحث بسیار کاملی می باشد.آرشیو کامل کتاب ها

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محاسبات-ابری
موضوعات
footer