دانلود و خرید کتاب : بهینه سازی بر پایه شبیه سازی

دانلود و خرید کتاب : بهینه سازی بر پایه شبیه سازی
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
کتاب ها انگلیسی علوم کامپیوتر
 • Simulation-Based Optimization

  سال انتشار:

  2015


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Simulation-Based Optimization


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بهینه سازی بر پایه شبیه سازی


  منبع:

  http://link.springer.com/book/10.1007/978-1-4899-7491-4


  نویسنده:

  hotpaper.net


  چکیده انگلیسی:

  This book is written for students and researchers in the field of industrial engineering, computer science, operations research, management science, electrical engineering, and applied mathematics. The aim is to introduce the reader to asubsetof topics on simulation-based optimization of large-scale and complex stochastic (random) systems. Our goal isnotto cover all the topics studied under this broad field. Rather, it is to expose the reader to aselected set of topics that have recently produced breakthroughs in this area. As such, much of the material focusses on some of the key recent advances.


  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 530
  حجم فایل: 3454 کیلوبایت

  قیمت: 5000 تومان


  توضیحات اضافی:آرشیو کامل کتاب ها

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-کامپیوتر
موضوعات
footer