دانلود مقاله و خرید ترجمه:معماری امنیتی جدید برای شبکه اینترنت اشیاء - 2015
رمضان 2
مقالات ترجمه شده اینترنت اشیاء ( Internet of Things )
 • New Security Architecture for IoT Network معماری امنیتی جدید برای شبکه اینترنت اشیاء
  دانلود مقاله | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  معماری امنیتی جدید برای شبکه اینترنت اشیاء


  عنوان انگلیسی مقاله:

  New Security Architecture for IoT Network


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 52 ( 2015 ) 1028 – 1033


  نویسنده:

  FLAUZAC Olivier, GONZALEZ Carlos, NOLOT Florent


  چکیده انگلیسی:

  We explain the notion of security architecture for Internet of Things (IoT) based on software-defined networking (SDN). In this context, the SDN-based architecture works with or without infrastructure, that we call SDN-Domain. This work describes the operation of the proposed architecture and summarizes the opportunity to achieve network security in a more efficient and flexible with SDN. An overview of existing SDN security applications were discussed and tackles its issues, presenting a new IoT system’s architecture. In this paper we considered the network access control and global traffic monitoring for ad-hoc networks. Finally, we point out architectural design choices for SDN using OpenFlow and discuss their performance implications.
  Keywords: IoT | Software Defined Network | SDN | Security | Authenticity


  چکیده فارسی:

  ما براساس شبکه های تعریف شده تحت نرم افزار (SDN) مفهوم معماری امنیتی را برای اینترنت اشیاء (IoT) توضیح می دهیم. در این رابطه، فعالیت های معماری مبتنی بر SDN با زیربنا یا بدون آن کار می کنند که ما آنها را دامنه ی SDN می نامیم. این امر عملیات معماری ارائه شده را توضیح داده و فرصت دستیابی به شبکه های امنیتی را با SDN مؤثرتر و انعطاف پذیرتر به طور خلاصه بیان می کند. در مورد یک دیدکلی از برنامه های امنیتی SDN موجود بحث شده و از عهده ی مسائل آن برآمده ایم، که معماری جدیدی را برای سیستم های IoT ارائه می دهد. در این مقاله ما کنترل دسترسی به شبکه و نظارت ترافیک جهانی را برای شبکه های ادهاک (ad-hoc networks) در نظر گرفته ایم. در نهایت، به انتخاب طرح معماری برای SDN با استفاده از اوپن‌فلو (OpenFlow) اشاره کرده و در مورد عملکرد اجرایی آنها بحث می کنیم.
  کلیدواژه ها: اینترنت اشیاء | شبکه های تعریف شده تحت نرم افزار | SDN | امنیت | اعتبار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 166 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 2

shayan[1396/5/3]

تبریک میگم تمام مقالات شما از مقالات دوزاری میباشد و هیچ اعتباری نداره. کاملا واضحه هر چی تو نت سرچ کردید و برداشتید ترجمه کردید پول درارید این پیام منم که تایید نمیشه مهم نی فقط خواستم خودتون بفهمید


کاربر سایت[1396/5/6]

با سلام خدمت شما کاربر عزیز. متاسفانه ما منظور شما را از مقالا دوزاری متوجه نشدیم. اما به منظور بررسی اعتبار و ارزش مقالات منبع آنها به طور کامل بیان گردیده است و حتی اصل مقاله به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است تا خود کاربر قبل از خرید بتواند داوری نموده و محتوا را به طور کامل مشاهده نماید. تمامی مقالات متعلق به ژورنال های معتبر isi می باشند. ممون که با نظر خود ما در ارائه ببهتر یاری میکنید..


الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی