دانلود مقاله و خرید ترجمه:وضعیت فعلی اخبار دروغ ( شایعه) : چالش ها وفرصت ها - 2017
رمضان 2
مقالات ترجمه شده علوم کامپیوتر ( computer science )
 • The current state of fake news: challenges and opportunities وضعیت فعلی اخبار دروغ ( شایعه) : چالش ها وفرصت ها

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  وضعیت فعلی اخبار دروغ ( شایعه) : چالش ها وفرصت ها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The current state of fake news: challenges and opportunities


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 121 (2017) 817–825


  نویسنده:

  Álvaro Figueira, Luciana Oliveira


  چکیده انگلیسی:

  The authenticity of Information has become a longstanding issue affecting businesses and society, both for printed and digital media. On social networks, the reach and effects of information spread occur at such a fast pace and so amplified that distorted, inaccurate or false information acquires a tremendous potential to cause real world impacts, within minutes, for millions of users. Recently, several public concerns about this problem and some approaches to mitigate the problem were expressed. In this paper, we discuss the problem by presenting the proposals into categories: content based, source based and diffusion based. We describe two opposite approaches and propose an algorithmic solution that synthesizes the main concerns. We conclude the paper by raising awareness about concerns and opportunities for businesses that are currently on the quest to help automatically detecting fake news by providing web services, but who will most certainly, on the long term, profit from their massive usage.
  Keywords: Fake news detection | Social Media | Computer Science challenges


  چکیده فارسی:

  صحت و درستی اطلاعات یک مسئله قدیمی تاثیر گذار بر کسب و کار ها و جامعه ، هم در رسانه های دیجیتال و هم در رسانه های مکتوب است. در شبکه های اجتماعی ، دستیابی به اطلاعات گسترده به سرعت رخ می دهد و باعث دسترسی به اطلاعات تحریف شده و غلط نیز می شود و این باعث ایجاد پتانسیل عظیم مسبب ایجاد تاثیرات واقعی جهانی و در لحظه برای میلیون های کاربر است. اخیرا نگرانی های عمومی متعددی در این زمینه بوجود آمده است و برخی از رویکرد ها برای کاهش این مشکل مطرح شده است. در این مقاله ، ما در مورد مشکل ایجاد شده تحت این طبقه بندی ها بحث می کنیم: محتوا محوری ؛ منبع محوری و نشر محوری. ما دو رویکرد متضاد را تشریح خواهیم کرد و یک راه حل الگوریتمیک را ارائه خواهیم داد که نگرانی های اصلی را تجزیه و تحلیل می کند. ما در این مقاله به این صورت نتیجه گرفتیم که افزایش آگاهی در مورد نگرانی ها و فرصت ها برای کسب و کار ها باعث تشخیص خودکار اخبار دروغ با فراهم کردن خدمات مبتنی بر وب می شود اما افراد در بلند مدت به طور عمده از آن نفع می برند.
  کلمات کلیدی : تشخیص اخبار دروغ | رسانه های اجتماعی | چالش های علم کامپیوتر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 19

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 200 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی