دانلود مقاله و خرید ترجمه:مسئله ی بسته بندی سفارش مشترک و مسیریابی منهتن عامل بردارنده - 2016
رمضان 2
مقالات ترجمه شده مسیریابی ( Routing )
 • Joint order batching and picker Manhattan routing problem مسئله ی بسته بندی سفارش مشترک و مسیریابی منهتن عامل بردارنده

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مسئله ی بسته بندی سفارش مشترک و مسیریابی منهتن عامل بردارنده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Joint order batching and picker Manhattan routing problem


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Computers and Industrial Engineering 95 (2016) 164–174


  نویسنده:

  Chun-Cheng Lin, Jia-Rong Kang, Chung-Chih Hou, Chen-Yang Cheng


  چکیده انگلیسی:

  In picking product items in a warehouse to fulfill customer orders, a practical way is to classify similar orders as the same batch and then to plan the optimal picker routing when picking each batch of items. Different from the previous problems, this work investigates the joint order batching and picker Manhattan routing problem, which simultaneously determines the optimal order batching allocation and the shortest picker Manhattan routing that cannot pass through storage shelves in the warehouse, under some practical constraints. This work further addresses this problem by particle swarm optimization with bad experience to avoid bad solutions, in which a novel solution representation is designed for simultaneously handling both order batching and picker routing. The idea of the design is to transform the warehouse floorplan into a grid, in which virtual order center and batch center are defined to represent symbolic positions of orders and batches of the solution, respectively. By calculating the distance between the two centers, similar orders are categorized as the same batch. Additionally, theoretical analysis of convergence and stability of the proposed approach is also derived. Performance of this approach is evaluated via comprehensive experimental analysis and a case study.
  Keywords: Order picking | Order batching | Particle swarm optimization | Logistics| Warehouse management


  چکیده فارسی:

  برای انتخاب محصول در انبار به منظور تکمیل سفارشات مشتری یکی از روش های عملی این است که سفارش های مشابه را در یک بسته جدا کنیم و سپس برای برداشتن هر بسته از اقلام از روش مسیریابی بهینه عامل بردارنده استفاده کنیم. بر خلاف کارهای انجام شده¬ی قبلی در این حوزه، در این مقاله به بررسی مسئله ی مسیریابی منهتن عامل بردارنده و بسته بندی سفارش مشترک می پردازیم که به طور همزمان تخصیص بسته بندی بهینه سفارش و کوتاه ترین مسیر منهتن عامل بردارنده نیز تعیین می شوند که باید این مسئله را نیز در نظر داشت که عامل بردارنده نمی تواند از قفسه های نگهدارنده ی محصولات در انبار به دلیل برخی از محدودیت های عملی عبور کند. این مقاله با استفاده از روش بهینه سازی ازدحام ذرات به این مسئله می پردازد که اجتناب از راه حل های بد در کارهای قبلی موفقیت آمیز نبوده است و در آن یک روش بازنمایی راه حل جدید برای انجام دو کار بسته بندی سفارش و مسیریابی عامل بردارنده به طور همزمان طراحی شده است. ایده ی اصلی طراحی این است که کف انبار را به یک شبکه (گرید) تبدیل کنیم و برای آن مولفه هایی چون مرکز سفارش مجازی و مرکز بسته را تعریف کنیم و همچنین موقعیت نمادین سفارشات و بسته های راه حل به ترتیب مشخص شوند. با محاسبه ی فاصله ی بین دو مرکز، سفارشات مشابه در یک بسته قرار می گیرند. علاوه بر این تحلیل نظری همگرایی و پایداری روش پیشنهادی نیز ارائه شده است. عملکرد این روش با استفاده از روش تحلیل تجربی جامع و یک مطالعه ی موردی ارزیابی شده است.
  کلمات کلیدی: برداشت سفارش | بسته بندی سفارش | بهینه سازی ازدحام ذرات | لجستیک | مدیریت انبار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 45

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 667 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی