دانلود مقاله و خرید ترجمه:طراحی و توسعه مکانیسم های موثر انتقال بر روی یک ارتز تاندون گردنده دست برای بیماران سکته مغزی - 2018
رمضان 2
مقالات ترجمه شده رباتیک ( robotic )
 • Design and Development of Effective Transmission Mechanisms on a Tendon Driven Hand Orthosis for Stroke Patients طراحی و توسعه مکانیسم های موثر انتقال بر روی یک ارتز تاندون گردنده دست برای بیماران سکته مغزی
  دانلود مقاله | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  طراحی و توسعه مکانیسم های موثر انتقال بر روی یک ارتز تاندون گردنده دست برای بیماران سکته مغزی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Design and Development of Effective Transmission Mechanisms on a Tendon Driven Hand Orthosis for Stroke Patients


  منبع:

  ICRA 2018: 2281-2287


  نویسنده:

  Sangwoo Park1, Lynne Weber2, Lauri Bishop2, Joel Stein2;3 and Matei Ciocarlie1;3


  چکیده انگلیسی:

  Tendon-driven hand orthoses have advantages over exoskeletons with respect to wearability and safety because of their low-profile design and ability to fit a range of patients without requiring custom joint alignment. However, no existing study on a wearable tendon-driven hand orthosis for stroke patients presents evidence that such devices can overcome spasticity given repeated use and fatigue, or discusses transmission efficiency. In this study, we propose two designs that provide effective force transmission by increasing moment arms around finger joints. We evaluate the designs with geometric models and experiment using a 3D-printed artificial finger to find force and joint angle characteristics of the suggested structures. We also perform clinical tests with stroke patients to demonstrate the feasibility of the designs. The testing supports the hypothesis that the proposed designs efficiently elicit extension of the digits in patients with spasticity as compared to existing baselines.


  چکیده فارسی:

  ارتز ناندون گردنده دست با توجه به قابلیت پوشیدن و ایمنی مزایای بسیاری دارد زیرا طرحی آن کوچک است و بدون نیاز به سفارش محصول، طیف وسیعی از بیماران می توانند از آن استفاده کنند. با این حال، هیچ مطالعه کنونی در مورد ارتز تاندون گردنده دست با قابلیت پوشیدن برای بیماران سکته مغزی وجود ندارد، چنین دستگاه هایی می توانند در استفاده مکرر و خستگی بر اسپاسم غلبه کنند و نیز هیچ مطالعه ای در مورد راندمان انتقال نیرو صورت نگرفته است. در این مطالعه، دو طرح طراحی شده است که انتقال نیروی موثر را با افزایش بازوهای گشتاور در اطراف مفصل های انگشت ارائه می دهند. ما طرح ها را با مدل های هندسی ارزیابی می کنیم و با استفاده از یک انگشت مصنوعی 3D-printed آزمایش می کنیم تا نیرو و ویژگی های زاویه مشترک ساختارهای پیشنهادی را ارزیابی می کنیم. همچنین آزمایش های بالینی را با بیماران سکته مغزی انجام می دهیم تا امکان اجرای این طرح ها را نشان دهند. این آزمایش این فرضیه را تایید می کند که طرح های پیشنهادی به طور مؤثر به گسترش و کشش کارآمد انگشتان در بیماران مبتلا به اسپاسم کمک می کنند همچنین خطوط پایه موجود را با هم مقایسه می کنیم.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 667 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی