دانلود مقاله و خرید ترجمه:راه حل هوش تجاری برای یک SME: مطالعه موردی - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی
مقالات ترجمه شده هوش تجاری ( Business Intelligence )
 • Business Intelligence Solution for an SME: A Case Study راه حل هوش تجاری برای یک SME: مطالعه موردی

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  راه حل هوش تجاری برای یک SME: مطالعه موردی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Business Intelligence Solution for an SME: A Case Study


  منبع:

  Knowledge Engineering and Knowledge Management (IC3K 2016) - Volume 3: KMIS, pages 41-50


  نویسنده:

  Raghavendra Raj, Shun Ha Sylvia Wong and Anthony J: Beaumont


  چکیده انگلیسی:

  Business Intelligence (BI) leverages the usefulness of existing information. It equips business users with relevant information to perform various analyses to make key business decisions. Over the last two decades, BI has become a core strategy for the growth of many companies, in particular large corporations. However, studies show that small and medium-sized enterprises (SMEs) lag behind in implementation and exploitation of BI solutions. To stay ahead of the competition, SMEs must be able to monitor and effectively use all of their resources, in particular information resources, to assist them in making important business decisions. In this paper, we examine the challenges such as lack of technical expertise and limited budget when implementing a BI solution within an SME in the UK. In light of our experiences in tackling these issues, we discuss how these challenges can be overcome through applying various tools and strategies and the potential benefits.
  Keywords: Business Intelligence | Data Warehouse | Microsoft BI | SME.


  چکیده فارسی:

  هوش تجاری (BI) سودمندی اطلاعات موجود را افزایش می دهد. این مولفه کاربران کسب و کار با اطلاعات مربوطه برای انجام تجزیه و تحلیل های مختلف برای تصمیم گیری های کلیدی در کسب و کار را مجهز می کند. در طول دو دهه گذشته، BI به یک استراتژی اصلی برای رشد بسیاری از شرکت ها، به ویژه شرکت های بزرگ تبدیل شده است. با این حال، مطالعات نشان می دهد که شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) در پیاده سازی و بهره برداری از راه حل های BI پایدار هستند. برای جلوگیری از رقابت، SMEs باید قادر به نظارت و استفاده موثر از منابع خود، به ویژه منابع اطلاعاتی، برای کمک به خودشان در تصمیم گیری های مهم کسب و کار باشند. در این مقاله، چالش هایی مانند عدم تخصص فنی و بودجه محدود هنگام اجرای یک راه حل BI در یک SME در انگلستان را بررسی می کنیم. با در نظر گرفتن تجربیات ما در مقابله با این مسائل، ما بحث می کنیم چگونه می توان از طریق استفاده از ابزارها و استراتژی های مختلف و مزایای بالقوه این چالش ها را برطرف کرد.
  کلمات کلیدی: اطلاعات کسب و کار | انبار داده | هوش تجاری مایکروسافت | SME


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 125 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان    28800 تومان (20 % تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی
logo-samandehi