دانلود مقاله و خرید ترجمه:دستورالعمل اپراتور دینامیک بر اساس واقعیت افزوده و سیستم¬های خبره مبتنی بر قانون - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید
مقالات ترجمه شده سیستم های خبره ( expert systems )
 • Dynamic operator instructions based on augmented reality and rule-based expert systems دستورالعمل اپراتور دینامیک بر اساس واقعیت افزوده و سیستم¬های خبره مبتنی بر قانون
  دانلود مقاله | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  دستورالعمل اپراتور دینامیک بر اساس واقعیت افزوده و سیستم¬های خبره مبتنی بر قانون


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Dynamic operator instructions based on augmented reality and rule-based expert systems


  منبع:

  Procedia CIRP 41 ( 2016 ) 346 – 351


  نویسنده:

  Anna Syberfeldt, Oscar Danielsson, Magnus Holm, Lihui Wang


  چکیده انگلیسی:

  Abstract: Augmented reality is currently a hot research topic within manufacturing and a great potential of the technique is seen. This study aims to increase the knowledge of the adaptation and usability of augmented reality for the training of operators. A new approach of using dynamic information content is proposed that is automatically adjusted to the individual operator and his/her learning progress for increased efficiency and shorter learning times. The approach make use of the concept of expert systems from the field of artificial intelligence for determine the information content on-line. A framework called "Augmented Reality Expert System" (ARES) is developed that combines AR and expert systems. A proof-of-concept evaluation of the framework is presented in the paper and possible future extensions are discussed.


  چکیده فارسی:

  چکیده: در حال حاضر واقعیت افزوده به یک موضوع تحقیقاتی بحث برانگیز در صنعت تولید و بسیاری دیگر از روش ها تبدیل شده است. هدف از این مطالعه افزایش آگاهی از سازگاری ها و قابلیت استفاده از واقعیت افزوده برای آموزش اپراتورها می باشد. یک روش جدید در رابطه با استفاده از محتوای اطلاعات پویا ارائه شده است که به طور خودکار برای هر اپراتور تنظیم شده / و روند پیشرفت در یادگیری فرد را برای افزایش بهره وری و کاهش میزان زمان یادگیری تحت کنترل در می آورد. این روش از مفهوم سیستم های خبره در زمینه هوش مصنوعی برای تعیین محتوای اطلاعات آنلاین استفاده می کند. یک چارچوب به نام "واقعیت افزوده سیستم خبره" (ARES) که ترکیبی از AR و سیستم های حرفه ای است توسعه داده شده است. ارزیابی و اثبات مفهوم چارچوب در این مقاله ارائه شده و ممکن است در آینده مورد بحث قرار گیرد.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1710 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان    14400 تومان (20 % تخفیف)


  توضیحات اضافی: نظر
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی
logo-samandehi