دانلود مقاله و خرید ترجمه:بازار برق خرده فروشی رقابتی تحت نظارت مداوم مقررات قیمت - 2018
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید 2
مقالات ترجمه شده برق قدرت ( Electrical Power Engineering )
 • Competitive retail electricity market under continuous price regulation بازار برق خرده فروشی رقابتی تحت نظارت مداوم مقررات قیمت
  دانلود مقاله | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بازار برق خرده فروشی رقابتی تحت نظارت مداوم مقررات قیمت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Competitive retail electricity market under continuous price regulation


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Policy 114 (2018) 274–287


  نویسنده:

  Chen-Hao Tsai, Yi-Lin Tsai


  چکیده انگلیسی:

  The introduction of retail competition in various states in United States was expected to lower electricity bills, expand the choice set of consumers, and encourage horizontal differentiation by providing value-added services. However, to date, most regulators in states with retail choice often maintain their interventions on retail elec- tricity rates, particularly for residential consumers. In this paper, we use data from the State of Connecticut as a case study to describe a competitive retail electricity market under continuous price regulation, and discuss policy implications.
  Keywords: Electricity market | Retail choice | Standard Service


  چکیده فارسی:

  انتظار می رود معرفی رقابت خرده فروشی در ایالت های مختلف در ایالات متحده موجب کاهش هزینه های برق شود. انتخاب مجموعه ای از مصرف کنندگان را گسترش می دهد و تمایز افقی را با ارائه خدمات ارزش افزوده تشویق می کند. با این حال، تا به امروز، اکثر تنظیم های موجود در ایالت های با انتخاب های خرده فروشی اغلب مداخلات خود را در مورد نرخ برق خرده فروشی، به ویژه برای مصرف کنندگان داخلی حفظ می کنند. در این مقاله، از اطلاعات ایالت کانکتیکات به عنوان یک مطالعه موردی برای توصیف یک بازار برق خرده فروشی رقابتی تحت تنظیم قیمت مداوم، و بحث در مورد پیامدهای سیاسی استفاده میکنیم. کلید واژه ها: بازارانتظار می رود معرفی رقابت خرده فروشی در ایالت های مختلف در ایالات متحده موجب کاهش هزینه های برق شود. انتخاب مجموعه ای از مصرف کنندگان را گسترش می دهد و تمایز افقی را با ارائه خدمات ارزش افزوده تشویق می کند. با این حال، تا به امروز، اکثر تنظیم های موجود در ایالت های با انتخاب های خرده فروشی اغلب مداخلات خود را در مورد نرخ برق خرده فروشی، به ویژه برای مصرف کنندگان داخلی حفظ می کنند. در این مقاله، از اطلاعات ایالت کانکتیکات به عنوان یک مطالعه موردی برای توصیف یک بازار برق خرده فروشی رقابتی تحت تنظیم قیمت مداوم، و بحث در مورد پیامدهای سیاسی استفاده میکنیم.
  کلید واژه ها: بازار برق | انتخاب خرده فروشی | سرویس استاندارد برق | انتخاب خرده فروشی | سرویس استاندارد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 39

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2020 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان    22400 تومان (20 % تخفیف)


  توضیحات اضافی: در این مقاله فرمول های ریاضی بصورت تایپ شده هستند.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی
logo-samandehi